(VIDEO) O BATINAMA, PRELJUBI, HAPŠENJU: Kompletan intervju Luke Lazukića posle nasilja nad Natašom

MATA HARI ISTOKA Kineska princeza je bila špijunka i sado-mazo gospodarica, a na kraju je ubijena za primer svima

• Read more Luka Lazukić VIP

NAKON OPTUŽBI PRIZNAO: Luka otkrio da li je Nataša VARALA muža SA NJIM, a o Dači i Ljubi REKAO OVO!

• Read more sirijska vojska Sirija

Ovako je POČEO napad na džihadiste: Ceo Damask se TRESAO od GNEVA sirijske vojske (MAPA/FOTO/VIDEO)

• Read more Crkva Društvo

Sutra slavimo APOSTOLA koji je pobedio NEMOGUĆE: Ako su vam SVE LAĐE POTONULE, morate učiniti OVU JEDNU STVAR

• Read more Novak Đoković, Boris Beker Tenis

BEKER: Novak nije kompjuter, da pritisneš dugme i da počne da radi

FK Viljareal

LA LIGA: Viljareal PONIZIO Real usred Madrida! (VIDEO+FOTO)

Veliko iznenađenje.

Viljareal je pobedio Real (1:0) usred Madrida i tako napravio veliko iznenađenje. Real je odavno izgubio sve šanse da odbrani titulu prvaka Španije, sad zaostaje nestvarnih 16 bodova za Barselonom, a porazom od Viljareala, direktnog rivala za poziciju broj četiri, je čak ugrozio šanse da sledeće sezone zaigra u Ligi šampiona.

OČEKIVANO: Španski prvoligaš SMENIO trenera (FOTO)

POVRATAK U VELIKOM STILU: Radonjić na korak od Olimpijakosa

Strelac pobedonosnog gola za Viljareal bio je Pablo Fornals u 87. minutu. Reprezentativac Srbije Antonio Rukavina je igrao za Viljareal u poslednjih 10 minuta utakmice, a isključivi krivci za poraz Reala su napadači koji su se propisno ispromašivali, predvođeni katastrofalnim Kristijanom Ronaldom.

NJEGOVO MESTO ZAUZEĆE BAŠ ON: Partizan našao zamenu za Milera (VIDEO)

PREMIJER LIGA: Tadić zablistao asistencijom, Čelsiju samo bod protiv Lestera (VIDEO)