12°C
11.05.2024.
117.1305
108.6856

LIGA EVROPE: Nula u Belorusiji, Zvezda MORA da žali zbog KOLOSALNIH prilika (VIDEO+FOTO)

23.11.2017. 18:40
Milan Rodić
Milan Rodić / Izvor: Reuters

Sudija je bio Sven Edvar Moen iz Norveške.

Fudbaleri BATE Borisova i Crvene zvezde ponovo su odigrali nerešeno u Ligi Evrope. Posle beogradskih 1:1, u Belorusiji u 5. kolu grupe H nije bilo golova. Crveno-beli mogu da žale jer su Milan Rodić i Ričmond Boaći imali veoma dobre prilike. U poslednjim trenucima meča, sa gol linije Jurica Buljat je izbacio loptu. Pošto je Keln pobedio Arsenal sa 1:0, situacija u grupi se zakomplikovala za Zvezdu. Sada Arsenal ima deset bodova, Zvezda i Keln po šest, a BATE pet. Sledeće kolo na programu je 7. decembra. Tada će u Beograd da dođe Keln, a Zvezda će tada odlučivati o svojoj sudbini.

A koji sve ishodi odgovaraju Zvezdi za plasman u 1/16 finala Lige Evrope pročitajte OVDE

Kako je bilo iz minuta u minut, pročitajte u nastavku teksta.

Fudbaleri BATE Borisova i Crvene zvezde igraju utakmicu 5. kola Lige Evrope, u Borisovu. Uoči duela na "Borisov areni", Zvezda je na drugom mestu u grupi, a BATE na trećem. Razlika je jedan bod, pa je ulog u ovom meču veliki. Dešavanja iz Belorusije možete da pratite UŽIVO, iz minuta u minuta, na portalu Srbija Danas.

KRAJ UTAKMICE.

90+2. minut - Sa gol linije izbija loptu defanzivac BATE. Opet Rodić. Zvezda može da žali. I to mnogo.

90+1. minut - Gobeljić umesto Boaćija.

89. minut - Ulazi Račić umesto Srnića.

87. minut - Kakva šansa za Boaćija. Centaršut Krstičića, ali pokušaj glavom brani golman BATE.

86. minut - Centaršut sa desne strane. Hvata golman BATE

82. minut - Kanga loše hvata loptu. Odlazi daleko pored gola.

80. minut - Korner sa leve strane.

78. minut - Kasni Srnić za delić sekunde posle centaršuta sa leve strane.

72. minut - Korner za Zvezdu. Rodić glavom sa nekoliko metara, ali daleko od gola.

Vodi Keln sa 1:0, od 63. minuta. Strelac Gurasi.

66. minut - Pešić umesto Milića. Prva izmena u Zvezdi.

63. minut - Ulazi i Signevič, strelac gola za BATE u meču u Beogradu.

61. minut - Žuti karton za Rodića. Zbog faula na Staseviču.

U duelu Kelna i Arsenala takođe nema golova.

60. minut - Gordejčuk u kaznenom Zvezde, ali se spetljao.

56. minut - Prva izmena u ekipi BATE Borisova. Baga umesto A. Volodka.

51. minut - Prekršaj nad Krstičićem. Slobodan udarac sa 20-ak metara. Izvodi kapiten Donald. Poljakov pogođen u glavu loptom, ukazuje mu se pomoć.

50. minut - Kakva prilika za Rodića. Kakav prijem i prečka sa 15 metara. Sreća za BATE. Šteta.

48. minut - Opasnost ispred gola Zvezde. Gordejčuk pokušava sa nekoliko metara iskosa. U spoljni deo mreže.

Počinje drugo poluvreme. Nema promena.

Kraj poluvremena.

45. minut - Stojković izlazi kao pobednik u duelu sa Stasevičem. Borjan ispucava loptu.

36. minut - Kanga pokušava sa 18 metara. Golman BATE ipak oprezan.

27. minut - Neoprezan start Rodionova nad Borjanom. Sudija iz Norveške smiruje strasti.

25. minut - Pokušava Milić sa 18 metara. Hvata golman beloruskog tima.

Utakmica se prati i na video bimu u "Štark areni". Tamo će od 21 čas u Evroligi, Zvezda dočekati Baskoniju u košarkaškoj Evroligi.

ČUDO U ARENI: Pogledajte kako Delije BODRE Zvezdu u Belorusiji (VIDEO+FOTO)

15. minut - Boaći sa pola terena pokušava jer je golman BATE istrčao. Neprecizan.

13. minut - Buljat centrira, ali hvata Borjan.

11. minut - Brani se BATE, posle kraće opsade gola Šerbitskog.

7. minut - Sa desne strane centrira Stojković, Srnić glavom, ali preko gola.

4. minut - Rodić na travi. Ukazuje mu se pomoć.

Delije razvile transparent posvećen generalu Ratku Mladiću koji je u sredu u Hagu osuđen na doživotni zatvor: "Hiljadu doživotnih da su ti dali častan Srbin tebe slavi".

DELIJE PONOVO RAZVILE TRANSPARENT ZA MLADIĆA: Evo šta se vijori u Belorusiji (FOTO)