15°C
27.04.2024.
117.1527
109.2537

LIGA ŠAMPIONA: Barselona slavila u Torinu, VAR poništio tri gola Morate! (VIDEO)

28.10.2020. 23:03
FK Barselona
FK Barselona / Izvor: Reuters

Juventus imao inicijativu, ali Katalonci nose bodove kući.

Derbi 2. kola Lige šampiona između Juventusa i Barselone pripao je ekipi koju sa kapitenskom trakom predvodi Lionel Mesi. Katalonci su u Torinu slavili golovima Usmana Dembelea i omalenog Argentinca - 2:0.

LIGA ŠAMPIONA: Čelsi i PSŽ dominirali na gostovanjima, povredio se Nejmar! (VIDEO)

(MOGUĆI SASTAVI) STANKOVIĆ PRAVI DVE PROMENE: Ako želiš proleće u Evropi, pobeda je IMPERATIV!

ZA VIKEND SE IGRA 13. KOLO SUPERLIGE: Evo ko će suditi Crvenoj zvezdi i Partizanu

Očekivalo se mnogo više od duela dva giganta svetskog fudbala, međutim, dobili smo prilično tvrdu utakmicu koju je obeležio VAR. Naime, sudije su poništile, doduše opravdano, čak tri pogotka napadača Juventusa Alvara Morate. Španac je golove postizao u 15, 30 i 55 minutu, ali uzalud.

Barselona je povela u 14. minutu, nakon sjajnog prodora Dembelea. Francuz je primio loptu na 40-tak metara od gola "Stare dame", nanizao je Usman nekoliko igrača, šutirao sa ivice kaznenog prostora, i uz pomoć Federika Kijeze prevario Vojšćeha Šćešnog - 1:0.

Konačan rezultat postavio je Lionel Mesi u prvom minutu sudijske nadoknade. Argentinac je bio siguran sa bele tačke.