LIGA ŠAMPIONA: Ludnica u Liverpulu, Tadićev Ajaks ulovio Slepe Miševe! Preokret na meču Barse i Intera (VIDEO)

02.10.2019. 22:52
FK Ajaks
FK Ajaks / Izvor: Reuters

Bilo je zanimljivo...

Fudbaleri Borusije Dortmund savladali su na gostovanju u Pragu ekipu Slavije sa 2:0, dok je Napoli u Belgiji odigrao bez golova protiv Genka. Ajaks je u gostima savladao ekipu Valensije, dok je Liverpul na svom terenu odigrao triler meč protiv Salcburga pobedivši sa 4:3.

PARANOJA VEKA: Grci tvrde – Francuzi i Srbi dogovorili pobedu Zvezde nad Olimpijakosom! (VIDEO)

OGLASIO SE GASPROM: Rusi se kunu u ovog igrača Zvezde! Plus STRAŠNA poruka za crveno-bele

RAZBIO MOBILNI, PA POBESNEO: Evo kako je vlasnik Olimpijakosa napustio ložu Marakane (VIDEO)

Napoli nije opravdao ulogu favorita u duelu sa Genkom, pa je četa Karla Anćelotija odigrala 0:0 protiv belgijskog predstavnika, uz nekoliko propuštenih prilika Milika. Dortmund je slavio u Pragu golovima Hakimija, iako je Slavija bila odličan rival tokom svih 90 minuta.

Ajaks je golovima Zijeha, Promes i Van de Beka u prvom poluvrmenu, dok je Dani Preho promašio penal prebacivši gol za uzdahe navijača na Mestalji. Dušan Tadić odigrao je svih 90 minuta. Barselona je posle preokreta uspela da golom u finišu savlada odlični Inter sa 2:1, a čovek odluke bio je Luis Suarez.

Lion je iznenadio Lajpcig u Nemačkoj slavivši sa 2:0, a prava drama viđena je na Enfildu! Liverpul je vrlo rano poveo sa 3:1, međutim, Salcburg je došao do 3:3 sredinom drugog dela. Golom Salaha Redsi su na kraju ipak uspeli da slave i opravdaju ulogu favoritu. Bivši reprezentativac Srbije odigrao je svih 90 minuta u trijumfu Zenita nad Benfikom 3:1.