DOMINIRA TURSKOM: Ljajić dva puta BOMBOM skinuo paučinu, a imao je i tri asistencije (VIDEO)

08.04.2019. 20:32
Adem Ljajić
Adem Ljajić / Izvor: Profimedia
Majstorije srpskog reprezentativca.

Fudbaleri Bešiktaša slavili su na gostovanju Rizesporu u okviru 27. kola Superlige Turske rezultatom 7:2. Najzaslužniji za pobedu istanbulskog velikana je srpski reprezentativac Adem Ljajić koji je postigao dva gola, a imao je i tri asistencije.

SAVO SVE POKUŠAVA DA TRGNE EKIPU: Evo šta im je PREDLOŽIO na redovnom sastanku

I KAMEN BI ZAPLAKAO: Fudbaler saznao TRAGIČNU vest, sudija iste sekunde PREKINUO meč (VIDEO)

MILOJEVIĆ NE MORA DA BRINE ZA BUDUĆNOST: Mladi napadač crveno-belih PRVI strelac lige (VIDEO)

Bešiktaš je poveo u osmom minutu golom Domagoja Vide posle kornera koji je izveo Ljajić, a samo šest minuta kasnije usledila je prava bomba u režiji bivšeg fudbalera Partizana. Ljajić je sa 20-ak metara otvorio stopalo i pogodio je dalje rašlje.

Kasnije je Vedat Murići smanjio prednost gostiju u završnici poluvremena, ali se Bešiktaš golom Buraka Jilmaza sredinom drugog dela ponovo odlepio na dva gola razlike. Potom je Mohamed Abarhoun ponovo domaću ekipu vratio u igru u 70. minutu, ali je tada na scenu ponovo stupio Adem Ljajić.

DIVAC RAZBESNEO DELIJE: Neverovatno šta je legendarni centar rekao o Zvezdi (VIDEO)

NJEMU JE HABIB LUPAO ŠAMARE: Obučavao je Putinove telohranitelje, a svom protivniku je u ringu pustio krv (VIDEO)

JOVETIĆ RONIO SUZE POSLE DATOG GOLA: Emotivna proslava bivšeg kapitena Partizana, pogodak POSVETIO preminulom ocu! (VIDEO)

Reprezentativac Srbije je najpre u 72. minutu sjajno proigrao Guvena Jalčina koji je smestio loptu u mrežu, a samo šest minuta kasnije je usledila nova majstorija Ljajića. Talentovani fudbaler je iz slobodnog udarca ponovo fenomenalno matirao Gohana Akana.

Ljajić je šlag na tortu stavio novom asistencijom za Jalčina u 82. minutu, a trener Šenol Guneš ga je u završnici izveo iz igre kako bi dobio ovacije sa tribina.

Konačan rezultat je postavio Guven Jalčin novim pogotkom minut pre kraja utakmice.

Pogledajte kako izgleda Sofija Milošević, bivša devojka Adema Ljajića.