20.12.2023. 15:53
FK Njukasl
FK Njukasl / Izvor: Profimedia

Utrčao na teren i slavio gol ispred golamana Njukasla.

Londonska policija i fudbalski klub Čelsi istražuju sinoćnji incident na Stamford bridžu kada je jedan navijač uleteo na teren i našao se ispred golmana Njukasla Martina Dubravke tokom utakmice četvrtfinala Liga kupa, prenosi Bi-Bi-Si (BBC). Čelsi se plasirao u polufinale Liga kupa pošto je posle boljeg izvođenja jedanaesteraca pobedio Njukasl ukupnim rezultatom 5:3. Utakmica je posle 90 minuta završena bez pobednika, 1:1.

Anćeloti: Razmišljamo o pojačanjima, imamo vremena da pronađemo najbolje rešenjeKarlo Anćeloti

GRIZMAN STIGAO LEGENDU: Nikad neću biti kao AragonesAntoan Grizman

GRIZMAN STIGAO LEGENDU: Nikad neću biti kao Aragones

PRETI MU 12 GODINA ZATVORA: Suđenje Daniju Alvešu u februaruDani Alveš

PRETI MU 12 GODINA ZATVORA: Suđenje Daniju Alvešu u februaru

Jedan navijač Čelsija je u drugom minutu nadoknade vremena, pošto je domaći tim golom Mihaila Mudrika stigao do izjednačenja, preskočio reklame pored terena i slavio ispred Dubravke, a čini se i da je gurnuo golmana Njukasla. Redari su izveli navijača sa terena, a zatim je glavni sudija Džaret Džilet duže razgovarao sa obezbeđenjem Čelsija uoči izvođenja penala.

Britanski mediji navode da navijač Čelsija, koji je utrčao na teren, za sada nije uhapšen. Dubravka je branio u poslednjih pet utakmica pošto je prvi golman Njukasla Nik Poup odsutan zbog operacije ramena.