LOŠ POČETAK: Čelsi primio tri gola, a meč završio sa DVOJICOM manje (FOTO)

12.08.2017. 18:15
David Luiz
David Luiz / Izvor: Reuters

U petak uveče počela nova sezona u najkvalitetnijoj ligi Engleske.

Fudbaleri Čelsija loše su počeli sezonu u kojoj brane titulu prvaka Premijer lige. Plavci su ugostili Barnli, ali i izgubili. Rezultat je bio 3:2, ali treba reći i da je ekipa Antonija Kontea meč završila sa dva igrača manje. Već u 14. minutu isključen je Gari Kejhil, a u svlačionici mu se u 81. minutu pridružio i Sesk Fabregas

PREMIJER LIGA: Liverpul ispustio pobedu u nadoknadi, a o Minjoleovom kiksu će se pričati (VIDEO)

Nejmar je otišao, ali je u Barsu došao NOVI Brazilac (FOTO)

Gosti su prilično brzo iskoristili igrača više, pa su od 24. do 39. minuta, strelci bili Sem Vouks (dva puta) i Stiven Vord. U 59. minutu, Konte je uveo novajliju Alvara Moratu što se ispostavilo kao odličan potez. Dao je gol u 69. minutu, a u 88. bio asistent Davidu Luizu. Ipak, to nije bilo dovoljno za preokret na "Stamford Bridžu".

Na gostovanju, tri gola dao je i Hadersfild. Novajlija u eliti je savladao sa 3:0 Kristal Palas za koji je do poluvremena igrao Luka Milivojević. Everton je kao domaćin slavio protiv Stouka, a jedini gol dao je povratnik Vejn Runi, u nadoknadi vremena u prvom poluvremenu.

LUDNICA NA TVITERU: Povratak Stojketa ODUŠEVIO Grobare, ali OVI DUHOVITI tvitovi su pobedili (FOTO)