12°C
18.05.2024.
117.105
107.8514

LOŠA SERIJA: Zvezdin protivnik u kvalifikacijama za Ligu šampiona nije u formi (FOTO)

26.06.2018. 22:56
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: MN Press

Spartaks doživeo drugi uzastopni poraz.

Crvena zvezda će u prvom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona igrati 11. jula prvi meč protiv Spartaksa Jurmale u Letoniji. Iako su crveno-beli favoriti u ovom dvomeču, posao bi mogao da im bude još lakši, s obzirom na formu Letonaca.

Važna vest za zvezdaše, sezonske važe i za tri kola kvalifikacija

STIGLO DUGO OČEKIVANO POJAČANJE! Zvezda dovela IZVRSNOG golmana (FOTO)

Spartaks je u domaćem šampionatu doživeo drugi uzastopni poraz, pošto je bolja od njega bila Riga sa 1:0 u prvom meču 13. kola prvenstva Letonije. To je drugi uzastopni poraz za Spartaks pošto su u prošlom kolu doživeli poraz od 2:0.

Jedini gol na meču postigao je Karklins u 42. minutu, a otežavajuća okolnost za Spartaks bilo je i isključenje Brazilca Viktora Faiske zbog drugog žutog kartona tek što je počelo drugo poluvreme u 48. minutu. Polse ovog poraza Spartaks je ostao na petoj poziciji sa 22 poena.

Sve najnovije vesti sa Mondijala u Rusiji možete da pročitate OVDE.