LOŠE VESTI STIŽU IZ SLOVENIJE: Partizan poražen od Olimpije, a POVREDA je još veći problem (VIDEO)

06.07.2019. 22:13
Nemanja Miletić
Nemanja Miletić / Izvor: Foto: FK Partizan

Prvotimac izašao iz igre.

Fudbaleri Partizana poraženi su u drugoj utakmici na pripremama u Sloveniji od Olimpije sa 1:0. Jedini gol na meču postigao je Endri Čekići u 77. minutu iz penala. Prvo poluvreme duela u Ljubljani je u potpunosti pripalo crno-belima, ali je u drugom Olimpija bila bolji rival. Osim poraza Parnog valjka, loša vest je i povreda Sejdube Sume koji je napustio igru početkom drugog poluvremena.

GORI INSTAGRAM: Leonardo se oglasio emotivnom objavom, a onda je Everton RASPALIO MAŠTU Grobara (VIDEO)

MIJATOVIĆ ISHVALIO MIJAILOVIĆA: Evo šta je na to rekao predsednik KK Partizan (FOTO)

PARTIZANU PROPAO TRANSFER: Argentinac daleko od Humske! (VIDEO)

Detaljan izveštaj prvog poluvremena pročitajte OVDE. U pauzi između dva dela Savo Milošević se odlučio da napravi jednu izmenu i na teren je poslao novajliju Umara Sadika umesto Ognjena Ožegovića.

Drugo poluvreme je bolje otvorila Olimpija sa dve dobre šanse u prvih pet minuta. Najpre je Endri Čekići šutirao iz kaznenog prostora, ali je Vladimir Stojković uspeo da interveniše. Ubrzo nakon toga je sa distance po lopti opalio Asmir Suljić, ali ona je zakačila jednog og defanzivaca Partizana i prohujala je preko prečke.

U tim trenucima je stigla i loša vest za Sava Miloševića, jer je Sejduba Suma morao da napusti igru zbog povrede.

Ponovo je opasno pred golom Partizana bilo u 65. minutu meča, kada je Čekići šutirao iz slobodnog udarca, ali preko gola.

Ipak, 12 minuta kasnije nije bilo spasa crno-belima od Čekićija. Ivan Milosavljević je bio u duelu sa jednim napadačem Olimpije u šesnaestercu, a sudija je pokazao na belu tačku. Čekići je sa 11 metara poslao loptu u jednu , a Kljajića u drugu stranu i doneo je prednost Slovencima od 1:0.

U 83. minutu novu šansu je imala Olimpija. Tomić je šutirao posle kornera, ali preko gola Filipa Kljajića. Poslednju priliku na utakmici imao je Umar Sadik u sudijskoj nadoknadi, ali je doskorašnji napadač Rome šutirao pored gola iz izgledne pozicije.

Tokom drugog poluvremena šansu su dobili Kljajić, Pešukić, Dinga, Milosavljević, Šehović, Smiljanić, Lutovac, L. Pavlović, Stevanović, Brežančić i Sadik.

Pogledajte kako izgleda poznata hokejaška navijačica Julijana Trigubčak.