Utorak 19. mar 2024.
Marakana

LUDILO U ŠVAJCARSKOJ: Šest golova na meču koji ODREĐUJE Zvezdinu sudbinu!

Drama.

Pristalice Crvene zvezde pomno prate dešavanja u švajcarskom prvenstvu. Da bi bili nosioci u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, izabranicima Dejana Stankovića neophodno je da titulu u zemlji "sira, čokolade i satova" osvoji Sent Galen.

NE ŽELE OKO SOKOLOVO: Liga Evrope bez VAR tehnologije!

LAZOVIĆ KAO NEJMAR: Bivši kapiten Zvezde dao golčinu protiv Intera (VIDEO)

U NESVESTI IZNESEN SA TERENA: Jeziva povreda igrača Bornmuta (VIDEO)

Ova ekipa ušla je kao lider u duel sa Luganom, sa kojim je na gostovanju remizirala u ludom meču (3:3) i ponovo prepustila vodeću poziciju Jang Bojsu. Klub iz Berna ima isti bodovni skor kao Sent Galen, ali bolji međusobni odnos, što mu daje prednost na kraju šampionata.

U burnom meču, već do poluvremena pala su tri gola, najpre je Lugano poveo u 10. minutu, a Sent Galen preokrenuo već u 39.

Za domaćina, Gernt je izjednačio u 46. Demirović je u 54. opet doneo vođstvo Sent Galenu, da bi presudio pogodak Lavanšija u 83. minutu. Do kraja nije bilo promena.

Podsetimo, u poslednjem, Jang Bojs čeka Sent Galen, pa može biti prilično zanimljivo ako derbi bude rešavao pitanje šampiona.

Pogledajte kako izgleda italijanska košarkašica Valentina Vinjali.

HOROR - IZ AUTOMATSKE PUŠKE PUCANO NA DELIJE: Maloletnik upucan U LEĐA! Pokušaj ubistva, UHAPŠEN je

EKSPRESNO: Mihajlović DUPLO kažnjen za vređanje sudije

SVE JE DOGOVORENO: Katai u Zvezdi - poznati detalji ugovora!