ŠAMARČINA PRIŠTINI! Međunarodna zajednica BLOKIRALA formiranje lažne KOSOVSKE VOJSKE!

ŠOK, NIJE GOTOVO! Nakon toliko vremena, Sloba priznao - I dalje sam u BRAKU sa Kijom, evo ZAŠTO!

SKANDAL! Albanci UCENJUJU Srbiju: Nema ništa od ZSO dok Kosovo ne uđe u UN!

VELIKO RAZOČARANJE: Pogledajte koliko gledalaca bodri Zvezdu protiv Napolija (FOTO)

Sergej Milinković-Savić

LUDNICA U ITALIJI: Inter "OTEO" Laciju Ligu Šampiona (FOTO + VIDEO)

Rimljani prokockali prednost u finišu meča.

Fudbaleri Intera, uspeli su da se u poslednjem 38. kolu plasiraju u Ligu Šampiona pobedom u gostima nad ekipom Lacija 3:2. Tim iz Rima imao je sve u svojim rukama do samog kraja, ali su gosti iz Milana golovima Ikarada i Većina zabeležili vrednu pobedu.

RASPLET U ITALIJI: Ovo su klubovi koji će naredne godine u niži rang (FOTO)

LEGENDA SE VRAĆA U DOMOVINU: Hoće li ovaj Francuz umiriti Balotelija (FOTO)

Lacio je poveo u devetom minutu meča, ali su gosti preko Ambrozia poravnali rezultat na 1:1 u  29. minutu. Domaćini su ipak na odmor otišli sa prednošću od 2:1, pošto je Felipe Anderson u 41. minutu postigao gol. Činilo se da je ekipa Sergeja Milinkovića-Savića na pragu Lige Šampiona, ali je Inter sa dva brza gola u finišu duela preko Ikardija u 78. i Vecina u 81. minutu, napravio veliki preokret i trijumfovao na kraju.

Ovom pobedom Inter se plasirao na četvrto mesto Serie A i tako otvorio vrata elitnog takmičenja, prvi put od 2012. godine. Sa druge strane Lacio će kao i ove sezone svoj evropski put tražiti kroz Ligu Evrope.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.