16°C
30.04.2024.
117.1117
109.3684

MAJSTORIJA JOVIĆA NEDOVOLJNA ZA "VIOLU": Luki dovoljna TRI MINUTA da savlada Milinković-Savića, ali pobeda je izmakla (VIDEO)

21.05.2023. 16:39
Luka Jović
Luka Jović / Izvor: Foto: Printscreen/streamin.me

Sjajan gol...

Fudbaleri Torina i Fiorentine odigrali su nerešeno 1:1 na Olimpijskom stadionu u utakmici 36. kola Serije A. Meč je obeležio i srpski reprezentativac, Luka Jović koji se upisao u listu strelaca na današnjem gostovanju.

NIJE DUGO ČEKAO: Milojević već našao novi posao

Gobeljića nema više ni na klupi: Bek nestao bez traga i glasa, jedna fotografija otkriva GDE JE I ŠTA RADI (FOTO)

TUHEL KRIVICU SVALJUJE NA IGRAČE: ”Izgubili smo zbog ponašanja!"

Navijači Viole su se prvi radovali na ovoj utakmici.

I za to je bio zaslužan srpski fudbaler Luka Jović, koji je doveo svoj tim u vođstvo u 48. minutu. Kuame je sjajno pronašao Jovića u kaznenom prostoru, a Srbin je glavom loptu poslao u suprotan ugao, tako da je golman Torina Vanja Milinković Savić bio nemoćan. Treba reći da je Jović dva minuta pre postizanja gola ušao u igru.

Naime, igrao se 48. minut kada je Jović uspeo da se sjajno pozicionira u kaznenom prostoru posle centaršuta Kuamea, posle čega je glavom prosledio loptu u nebranjeni deo mreže gola na kojem se nalazi još jedan naš fudbaler, Vanja Milinković-Savić.

Ipak radost navijača Fiorentine nije dugo trajala. U 66. minuut je Sanabrija izjednačio rezultat, što će se na kraju ispostaviti i da je bio konačan ishod ovog meča.

Posle ove podele bodova Torino i Fiorentina dele deseto mesto sa 50 bodova.