MALER ZA MALEROM: Mihajlovićev Torino poražen, povredio se Ljajić (VIDEO)

16.12.2017. 20:51
Adem Ljajić
Adem Ljajić / Izvor: Profimedia

Sedamnaesto kolo.

Napoli je kao gost pobedio Torino (3:1) Siniše Mihajlovića, koji je u finišu meča igrao sa desetoricom posle povrede Adema Ljajića. Napolitanci su tako na najbolji mogući način iskoristili kiks Intera. Neroazuri su izgubili kod kuće od Udinezea (1:3) i tako posle prvog poraza u sezoni prepustili prvu poziciju Napoliju.

SP KLUBOVA: Realu šesta titula svetskog prvaka (VIDEO)

U LIVERPULU DIGLI RUKE OD MARKOVIĆA: Veće su šanse da zaigra pomoćni trener, nego Lazar

NISU HTELI DA SE RAZDVAJAJU: Trojica bivših igrača Vojvodine u istom klubu

U Torinu je sve bilo rešeno posle samo pola sata igre. Prvo je Kulibali pogodio u četvrtom minutu posle kornera, Zjelinski je savršeno iskoristio dodavanje Žoržinja u 25, a Hamšik Mertensovo dodavanje iz okreta za 3:0 u 30. minutu. Jedini gol za Torino je postigao Andrea Beloti u 65. minutu posle kombinacije sa Ademom Ljajićem. Ljajić nije bio u sastavu u utakmici protiv Lacija, a protiv napolija je ušao u 46. minutu umesto Valdifjorija. Reprezentativac Srbije nije okončao meč na terenu, zbog povrede je hramljući napustio teren u 80. minutu.

POSLE ĐURĐEVIĆA: Čelnici Olimpijakosa žele još jednog igrača Partizana (FOTO)