PREMIJER LIGA: Siti nije slavio u derbiju na svom terenu

25.11.2023. 15:39
FK Mančester siti
FK Mančester siti / Izvor: Reuters

Duel 13. kola.

Fudbaleri Mančester sitija i Liverpula odigrali su bez pobednika, 1:1, u derbiju 13. kola Premijer lige.

RONALDO PONOVO POKAZAO MAJSTORIJU! Postigao dva gola, pobegao Mitroviću na listi strelaca (VIDEO)Kristijano Ronaldo

Kejn: Rekordi su da se ruše, ali je rezultat uvek najvažnijiHari Kejn

Kejn: Rekordi su da se ruše, ali je rezultat uvek najvažniji

VELIKI SKANDAL! Mesi prevario suprugu sa novinarkom koja prati Argentinu? Pred razvodom sum

Haland je doveo domeće u vođstvu u 27. minutu i sa tim rezultatom je završeno prvo poluvreme.

Držali su domaći vođstvo, ali tada na scenu stupa Mo Salah koji primećuje slobodnogTrenta Aleksander-Arnolda i ovaj poravnava skor. Gol je postignut u 80. minutu i do kraja mreže su mirovale

Sitiju ovaj rezultat donekle i odgovara, pošto remijem ostaje prvi sa bodom prednosti u odnosu na Liverpul, sa tim da zavise od rezultata meča Arsenal - Brentford.