PRED DOLAZAK ZVEZDE: Moćni Siti posle preokreta do pobede u Londonu

16.09.2023. 18:05
FK Mančester siti
FK Mančester siti / Izvor: Reuters

I dalje bez greške.

Fudbaleri Mančester sitija savladali su Vest Hem u gostima (3:1) u okviru petog kola Premijer lige.

„ALEKSAAAAAAAAAAAA“ – U OŠ „MILICA PAVLOVIĆ“ U ČAČKU PRIREĐEN DOČEK ZA AVRAMOVIĆA

PRED MEČ SA ZVEZDOM: Gvardiola govorio o problemima sa povredama, oni NEĆE igrati protiv crveno-belih

ZVEZDIN RIVAL U LIGI ŠAMPIONA DOBIO POJAČANJE: Lepe vesti za klub iz Lajpciga

Građani su tako napravili odličnu uvertiru pred meč sa Crvenom zvezdom u utorak u okviru prvog kola Lige šampiona.

Tim Pepa Gvardiole je do pobede stigao posle preokreta. Džejms Vord-Prauz je u 36. minutu na asistenciju Cufala doneo prednost Čekićarima.

Nastavak utakmice je pripao gostima. Novajlija Doku je u prvom minutu drugog poluvremena krunisao solo prodor golom.

U 76. minutu su poveli Građani. Bernardo Silva je bio strelac. Erling Haland je deset minuta kasnije postavio konačan rezultat.

Gradski rival Sitija, Junajted je još jednom razočarao svoje navijače. Đavoli su poraženi na svom terenu od Brajtona, bilo je 3:1 za Galebove.