16°C
28.04.2024.
117.1527
109.2537

MIHA U DELIRIJUMU: Pakleno drugo poluvreme u Bolonji koja ima novog HEROJA (VIDEO)

27.10.2019. 14:27
Siniša Mihajlović
Siniša Mihajlović / Izvor: Profimedia/ilustracija

Bilo je baš uzbudljivo.

Fudbaleri Bolonje savladali su Sampdoriju u devetom kolu Serije A sa 2:1 (0:0). Pobedonosni gol za domaće delo je Banija koji je odlično reagovao posle kornera i u 78. minutu doneo pobedu četi Siniše Mihajlovića.

Trener Bolonjeza je pozdravljen i od navijača koji su doputovali iz Đenove o čemu više možete pogledati OVDE.

REŠIO DA PROGOVORI: Bogdan REKAO SVE o nezadovoljstvu u Kingsima i da li NAPUŠTA Kaliforniju

RAJKOVIĆ ZALUDEO FRANCUZE! Srbin ima LEPAK na rukavicama, brani kao Gordon Benks

GAGI RASPALIO MAŠTU GROBARA: Lučić bi VOLEO da se VRATIMO u Partizan

Prvo poluvreme je bila prava uspavanka. Domaći su imali inicijativu, ali mali broj konkretnih prilika, dok je Kvaljarela na drugoj strani pogodio stativu. Odmah na startu drugog dela viđena je sjajna kontra domaćih, a Palasio je pogodio na asistenciju Sorijana.

Gosti su izjednačili preko Gabijadinija koji je u 64. minutu iskoristio veliku grešku Krejčija i topovskim udarcem savladao Skorupskog.

Usledio je odlučujući detalj iz 78. minuta posle koga se Bolonja rutinski odbranila i došla do veoma važne pobede i 12. boda u sezoni.