MIHI NI MAGLA NIJE POMOGLA: Juventus slavio na Renato Dalari (VIDEO)

18.12.2021. 20:30
Siniša Mihajlović
Siniša Mihajlović / Izvor: Profimedia

Siguran trijumf Stare dame.

Fudbaleri Juventusa savladali su Bolonju na gostovanju rezultatom 2:0. Utakmicu na Renato Dalari obeležila je gusta magla, koja je pravila velike probleme igračima obe ekipe.

FUDBALSKA LUDNICA U NAJAVI: Top 5 utakmica koje ne smete propustiti ovog vikenda

ŠOK NA MARAKANI: Milan Borjan zvanično zatražio raskid ugovora sa Crvenom zvezdom

POBEDIO VLASNIKE LIVERPULA: Ronaldo kupio slavni brazilski klub

Gosti su poveli nakon samo šest minuta golom Alvara Morate. Odlično je Španac prihvatio dodavanje Federika Bernardeskija i rutinski matira Lukaša Skorupskog.

Kazna za nekoliko promašenih zicera izabranika Siniše Mihajlovića stigla je u 69. minutu. Huan Kvadrado je sa ivice šesnaesterca poslao loptu u leve rašlje za 2:0.

Posle devete pobede u sezoni, Juventus na šestom mestu na tabeli ima 31 bod koliko ima i Roma na poziciji više. Bolonja je doživela osmi poraz, a drugi vezani i na desetom mestu na tabeli ostaje na 24 boda.

Najnovije vesti iz fudbala pročitajte OVDE.