10°C
27.04.2024.
117.1527
109.2537

MILAN DESETKOVAN I ZAMALO POBEĐEN: Kesijev penal u šestom minutu nadoknade spasao "rosonere" poraza (VIDEO)

03.03.2021. 22:48
Frank Janik Kesi
Frank Janik Kesi / Izvor: Reuters

Jako slaba partija Piolijevog tima.

Fudbaleri Milana igrali su nerešeno u 25. kolu Serije A sa Udinezeom. Gosti iz Udina su vodili na San Siru sve do poslednjeg minuta, a onda je Kesi izjednačio na 1:1.

PREMIJERA IGRE KOJA JE OSVOJILA SVET – Zabavite se i OSVOJITE NOVAC + POKLON

SRNIĆ POSLE TSC-A: Falila nam je energija od početka, ali to je i normalno posle evropskih utakmica

RASIZAM, UVREDE I KORONAVIRUS: UEFA pokrenula postupak protiv Crvene zvezde

Prvo poluvreme je prošlo bez ikakvih šansi sa obe strane. Milan bez nekoliko standardnih prvotimaca poput Ibrahimovića, Čalhanoglua, Benasera, Kalabrije, jednostavno tim nije uspevao da stvori ozbiljniju akciju i pored dominacije u posedu.

Slično je bilo i u drugom poluvremenu, mada je tim Stefana Piolija bio malo konkretniji. Ipak, sve se srušilo u 68. minutu kada je Bekao pogodio glavom posle kornera. Jako slabo je reagovao Donaruma kome je igrač Udinezea postigao gol iz skoka sa preko 10 metara.

Do isteka 90 minuta je ostalo 1:0 za goste, ali je kakvu-takvu utehu doneo Kesi sa 11 metara u šestom minutu nadoknade. Bez obzira na to, ovo je već gotovo siguran oproštaj od titule za Milan. Ukoliko Inter slavi u četvrtak nad Parmom, "Rosoneri" će kasniti šest bodova u odnosu na gradskog rivala, koji se nalazi na prvom mestu.