MILENKOVIĆ SRUŠIO FIORENTINU: Imobile u finišu meča sa bele tačke ostavio Violu bez bodova (VIDEO)

30.10.2023. 23:32
Nikola Milenković
Nikola Milenković / Izvor: Profimedia

Srbin skrivio penal...

Fudbaleri Lacija pobedili su Fiorentinu sa 1:0 (0:0) u poslednjem meču 10. kola Serije A. Do toga su stigli u dramatičnom finišu i jednom od poslednjih napada na utakmici, kada su došli do penala.

"DIJEGO, GDE GOD DA SI..." Mesi posvetio "Zlatnu loptu" Maradoni uz emotivan govorLionel Mesi

NE MOGU MU NIŠTA: Mitrogol nastavio da rešeta! Ušao u 67. minutu i DVA puta pogodio (VIDEO)Mitro

FSS DONEO HITNU ODLUKU: Smenjen selektor SrbijeFSS

FSS DONEO HITNU ODLUKU: Smenjen selektor Srbije

U četvrtom od pet minuta nadoknade posle jednog centaršuta, Ćiro Imobile je zahvatio loptu glavom, ona je u ruku pogodila reprezentativca Srbije Nikolu Milenkovića.

Sudije su gledale snimak i pokazale na penal, a kapiten Lacija, Imobile, bio je siguran.

Loptu je poslao u jednu, golmana u drugu stranu i nastalo je slavlje na tribinama.

Fiorentini je VAR u 13. minutu poništio gol, Beltran je igrao rukom i sudije su to videle.

Isti igrač je u 17. minutu pogodio stativu, da bi priliku u 37. minutu propustio i Nikolas Gonzales.

Lacio je bio bolji u drugom delu, pre tog jedinog gola propustio je nekoliko stopostotnih prilika, ali na kraju je ipak došao do bodova.