MILOJEVIĆ PRESEKAO: Ovo je Zvezdin tim za Jang Bojs (SASTAVI)

27.08.2019. 19:42
sastavi
sastavi / Izvor: SD/ilustracija

Pre šest dana je bilo 2:2.

Od 21 čas na stadionu "Rajko Mitić" Crvena zvezda i Jang Bojs odigraće revanš meč plej-ofa za ulazak u Ligu šampiona. Pre šest dana, utakmica u Bernu je završena rezultatom 2:2 i crveno-beli su nešto bliži plasmanu u grupnu fazu elitnog takmičenja. Nešto više od sat vremena pre početka meča sezone objavljene su stratne postave za duel na Marakani.

Ako mislite da će Zvezda sve rešiti u prvom poluvremenu, evo šta da uradite i zaradite novac

KRV SVOJU ZA ZVEZDU MOJU: Luka Jović BRUTALNOM fotkom poželeo sreću Zvezdi (FOTO)

BOGDAN SE OGLASIO NA TVITERU: Ovo su tri stvari koje vode Orlove do zlata

Šef stručnog štaba Crvene zvezde Vladan Milojević odlučio je da od prvog minuta šansu ukaže sledećim igračima:

Borjan - Gobeljić, Degenek, Milunović, Rodić - Kanjas, Jovančić - Garsija, Marin, Vukanović - Boaći.

Šansu sa klupe za rezerve čekaće Popović, Pankov, Žander, Ivanić, Ben, Tomane i Pavkov.