MILOJEVIĆ U ŠOKU: Al Ahli "popio" ŠAMAR koji boli!

17.12.2020. 21:11
Vladan Milojević
Vladan Milojević / Izvor: Srbija Danas

Nije se tome nadao.

Fudbaleri Al Ahlija eliminisani su iz osmine finala Kupa Saudijske Arabije, pošto su na svom terenu izgubili od Al Aina rezultatom 0:2.

Toliko je lako da može svako – Osvoji 1.500 dinara JEDNIM KLIKOM!

NI RONALDO, NITI MESI: Proglašen najbolji fudbaler godine u svetu! Čestitke, Leva

IMAMO GOL GODINE: Son osvojio nagradu "Puškaš", vidite samo ovu lepotu od pogotka (VIDEO)

Pobeda gostiju mogla je da bude izraženija i ubedljivije da je u 22. minutu Huanpi realizovao penal za Al Ain.

Što nije njemu pošlo za nogom, ispravio je Geterson u 64. minutu, postigavši vodeći gol za goste, dok je samo sedam minuta kasnije prednost Al Aina duplirao Filip Bradarić. Za razliku od saigrača iz Venecuele, Hrvat je bio neumoljiv kod šutiranja sa "bele tačke".

Nekadašnji igrač Partizana i Benfike Ljubomir Fejsa na terenu je proveo 66 minuta, dok je bivši kapiten Crvene zvezde Marko Marin igrao za Milojevićev tim 12 minuta duže.

Pogledajte kako izgleda italijanska sportska novinarka Kjara Đufrida.