29.04.2024.
117.1527
109.2537

MILOJEVIĆA JOŠ BOLI PORAZ OD FEĐE DUDIĆA U EVRO MEČU: Prilika je da mu vrati "milo za drago"

17.03.2024. 12:48
Vladan Milojević, Feđa Dudić
Vladan Milojević, Feđa Dudić / Izvor: MN Press

Meč počinje u 16 časova.

Fudbaleri Crvene zvezde u nedelju od 16 časova dočekuju Radnički iz Kragujevca u okviru 26. kola Superlige Srbije.

MAKSIMOVIĆ SIGURNO ODLAZI IZ ŠPANIJE: Nagoveštava se da je Zvezda možda sledeća destinacijaNemanja Maksimović

"NISAM TAKO VASPITAN" Terzić je zvao miljenika Delija da se VRATI u Zvezdu, ovaj odbioBoško Janković

POZVANA DVA FUDBALERA ZVEZDE U A REPREZENTACIJU: Jedan je na pozajmiciFK Crvena zvezda

POZVANA DVA FUDBALERA ZVEZDE U A REPREZENTACIJU: Jedan je na pozajmici

Iako će im ovo biti prvi međusobni okršaj u srpskom fudbalu, treneri dv atima Vladan Milojević i Feđa Dudić su odigrali evropski dvomeč. U leto 2021. godine, u kvalifikacijama za Konferencijsku ligu igrali su Velež i AEK iz Atine, a predstavnik Bosne i Hercegovine eliminisao je grčkog predstavnika uz trijumf nakon boljeg šutiranja penala na gostujućem terenu.

Prvi meč odigran je 22. jula, a Velež je u Sarajevu stigao do pobede (2:1), iako je AEK postigao prvi gol na meču. U revanšu je Grcima bila potrebna pobeda, a do nje su stigli pogotkom u osmom minutu nadoknade. Bilo je to dovoljno za odlazak u produžetke, a zatim i do penala pošto u dodatnih 30 minuta meča nije bilo golova.

Posle jedanaesteraca prošao je Velež i tako je napravio veliku senzaciju.

Ovo je prava prilika da Milojević vrati "milo za drago" Dudiću, ali Feđa može i da postane "rak rana" stručnjaku Zvezde ako mu otkine jedan ili tri boda u šampionatu Srbije.