MITROVIĆ U OPASNOJ SERIJI: Reprezentativac Srbije je Šefildu već spakovao dva komada (VIDEO)

06.03.2018. 21:50
Aleksandar Mitrović
Aleksandar Mitrović / Izvor: Reuters

Fulam na poluvremenu vodi 2:0.

Aleksandar Mitrović doineo je odličnu odluku da iz Njukasla ode na pozajmicu u Fulam kod Slaviše Jokanovića. Napadač reprezentacije Srbije prosto je eksplodirao kod srpskog menadžera što je pokazao i tokom prvog poluvremena 36. kola Čempionšipa na Krejven Kotidžu gde je Fulam dočekao Šefild Junajted.

MENJA POSAO: Legendarni holandski reprezentativac Iz direktorske SEDA u menadžersku fotelju!

ZA SAMO NEKOLIKO MESECI: Igrao je na Marakani, a sada će ući u istoriju Barselone (FOTO)

Mitrović je do velikog odmora postigao dva gola za Fulam i tako na četvrtoj uzastopnoj utakmici postigao peti pogodak u nizu. Prvo je u 32. minutu iskoristio odlično ubacivanje Frederiksa sa desne strane i zakucao loptu pod prečku nemoćnog golmana Baldoka.

Novo slavlje za domaće navijače Mitrović je priredio 14 minuta kasnije kada mu je Johansen asistirao sa leve strane, a golgeter Orlova još jednom savladao golmana gostiju za 2:0.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.