MITROVIĆ ZA DLAKU: TRAORE ipak brži (VIDEO)

16.02.2020. 19:17
Stefan Mitrović
Stefan Mitrović / Izvor: Profimedia
Reprezentativac Srbije umalo da uspe.

Fudbaleri Olimpik Liona ugostili su ekipu Strazbura pred svojim navijačima, meč je okončan nerešenim rezultatom 1:1 (1:1).

Poveo je Lion u 25. minutu. Centarirao je Korne sa leve strane, Traore je za dlaku pobegao kapitenu Stefanu Mitroviću, koji je bio na lopti, i lagano poslao loptu iza leđa golmana Maca za 1:0.

Ipak, u finišu prvog poluvremena, Zohi izbegava ofsajd zamku Liona, prihvata odličan pas Mađida i izbija sam pred Lopesa, te mu nije bilo teško da poravna rezultat.

ZA SMRTNU KAZNU: Ni VINI DŽOUNS mu nije ravan! (VIDEO)

SRBIN PRIREDIO ŠOU: Đenovljani nemoćni pred DUŠANOM VLAHOVIĆEM, ZANEMEĆETE od OVIH poteza (VIDEO)

POBEDA PARTIZANA, ALI NIJE SVE IDEALNO: Milošević nije bio zadovoljan posle meča

U finišu susreta su gosti umalo odneli i ceo plen, najpre je Keni Lala pogodio desnu stativu u 87. minutu, da bi duboko u nadoknadi Điku nakon jednog centaršuta poslao loptu tik pored gola Liona. Podela bodova, Lion je tek deseti sa 34 boda, vezali su četiri meča bez pobede, Strazbur je nakon dva vezana trijumfa ostvario remi u Lionu, trenutno su sedmi sa tri boda više od današnjeg rivala.

Stefan Mitrović je na terenu bio svih 90 minuta, sa kapitenskom trakom oko ruke.

Pogledajte kako izgleda Ana Rajković, supruga golmana reprezentacije Srbije Predraga Rajković

HOĆE LI DEKIJA DOČEKATI PUNA MARAKANA? Euforija među navijačima polako raste (VIDEO)

TIJAGO SILVA PRED BORUSIJU: Mi smo PSŽ, ne plašimo se NIKOGA; EVO šta je rekao za HOLANDA!

BRAZILSKA LEGENDA TVRDI: On može da osvoji Zlatnu loptu!