MOGAO SAM DA DAM JOŠ DVA KOMADA: Nemanja Jović briljirao protiv Rusa

19.01.2023. 17:36
Nemanja Jović
Nemanja Jović / Izvor: MN Press

Crno-beli savladali Ahmat u Beleku.

Fudbaleri Partizana pobedili su na pripremama u Turskoj ruski Ahmat Grozni rezlutatom 3:1. Ovo je bio drugi pripremni meč i prva pobeda crno-belih u Beleku. Nakon remija protiv rumunske Krajove, crno-beli su u završnici utakmice protiv Ahmata postigli pobedonosne golove preko mladog Vanje Vlahovića i Kvinsija Meniga.

PARTIZAN IMA NOVOG VLAHOVIĆA: Crno-beli srušili Premijerligaša!

JUVE SPREMAN ZA RAZMENU: Čelsi otima Vlahovića Arsenalu!

OVOME SE NIJE NADAO: Navijači posetili Stanojevića na jednom od prvih treninga u Konji (FOTO)

Partizan je poveo već u petom minutu golom Nemanje Jovića koji bio jedan od najboljih pojedinaca u timu Gordana Petrića

Igrali smo dobro, dobro smo stajali. Dali smo rani gol. Dobro se istrčali. Mogao sam da dam još dva pogotka, imao sam dobre prilike, ali to će doći kroz utakmice i treninge - kazao je Jović, koji je na terenu bio u prvom poluvremenu.

Crno-beli polako završavaju prvi nedelju priprema u Beleku.

- Atmosfera je na vrhunskom nivou. Trener je sjajan, pomaže nam dosta. Imam sve najbolje da kažem o njemu. Radimo naporno, teške su noge, to je normalno. Nastavljamo istim ritmom.

U petak od 17 časova  Partizan će imati novu proveru na priprema u Beleku. Protivnik crno-belih biće Mladost iz Lučana.