NAJBIZARNIJI AUTOGOL IKADA: Savladao je svog golmana sa nekih 40 metara (VIDEO)

25.10.2023. 11:31
autogol
autogol / Izvor: FOTO: Twitter printscreen/@liamb0798

Ipak, su slavili i pored rano primljenog gola.

Na utakmici odigranoj u Engleskoj između domaćeg Grimzbi tauna i Kolčester junajteda postignut je autogol koji neki nazivaju možda i najbizarnijim koji su ikada videli. Sve se dogodilo u ranoj fazi utakmice dva engleska četvrtoligaša.

BLAMČINA ENGLEZA: Ne razlikuju košarkaše i fudbalereFK Vest Hem

BLAMČINA ENGLEZA: Ne razlikuju košarkaše i fudbalere

CRVENO BELI NASTAVLJAJU BORBU U LIGI ŠAMPIONA: Evo gde možete gledati meč Lajpcig - Crvena zvezdaLajpcig - Zvezda

NIJE POMOGAO NI GUDELJEV POGODAK: Brazilski "top" srušio Sevilju! Onana odbranio penal u poslednjem minutu i doneo pobedu Junajtedu (VIDEO)Nemanja Gudelj

Utakmica na Blundel Parku započela je na najgori način za Kolčester, jer je odbrambeni igrač Vil Grinidž u 7. minutu skoro sa centra poslao loptu prema svom golmanu.

Oven Gudman je nije smeo zaustaviti rukama, a ona je nezgodno odskočila ispred njega i pokušao ju je skrenuti glavom. Uspeo je to uraditi, ali ne i skrenuti sa putanje prema svom golu, kao ni sekundu kasnije kad je pokušao da je ispuca nogom.

Iako su rano primili bizaran gola, Kolčester je ipak sa ovog gostovanja odneo tri boda - 3:2.