ZENIT PREJAK ZA ZVEZDU: Golman Rusa igrač utakmice, crveno-belima PONIŠTEN gol

29.06.2019. 23:43
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: Srbija Danas

Najjača provera šampiona Srbije na pripremama.

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Zenita rezultatom 1:0 na pripremama u Austriji. To je pulenima Vladana Milojevića prvi neuspeh od kad su počeli da se spremaju za novu sezonu. Jedini gol na meču postigao je Sardar Azmun u 38. minutu, a Ričmond Boaći je umalo poravnao rezultat tri minuta kasnije, ali mu je pogodak poništen zbog ofsajd pozicije. Ipak, crveno-beli su imali veliki broj šansi, ali je Lunev bio maestralan na golu Rusa.

ISPLIVALO: Stiže ZAMENA za Pavkova, obeštećenje će vas ŠOKIRATI (FOTO)

SADA I ZVANIČNO: Stranac NAPUSTIO Marakanu, evo gde nastavlja karijeru

GORI INSTAGRAM: Borjanova Sneža kao s*ksi sirena pokraj bazena mami UZDAHE (FOTO)

Uživo dešavanja iz Bišofshofena možete pratiti iz minuta u minut na portalu Srbija Danas.

KRAJ:
Zenit je slavio minimalnim rezultatom.
89. minut:
Krstović je zamenio Jovančića.
86. minut:
Najveća prilika za Zvezdu na utakmici. Vukanović se maestralno snašao pored Ivanovića, proigrao Jevtovića koji je izbio sam pred Luneva, ali nije uspeo da ga savlada, jer je Rus još jednom odbranio.
82. minut:
Nastavljaju se opasni napadi Crvene zvezde. Ušao je Gobeljić u kazneni prostor sa desne strane i opalio po lopti, ali pravo u Luneva.
80. minut:
Centrirao je Vulić iz slobodnog udarca, a umalo je Branislav Ivanović postigao autogol. Ipak, samo korner za crveno-bele.
77. minut:
Petostruku izmenu izvršio je Vladan Milojević. Na terenu su Filip Stojković, Srđan Babić, Miloš Vulić, Veljko Simić i Aleksa Vukanović umesto Milana Rodića, Nemanje Milunovića, Branka Jovičića, Marka Marina i Ričmonda Boaćija. Kapitensku traku od Marka Marina je preuzeo Marko Gobeljić.
74. minut:
Novi pokušaj Ivanića sa distance, ali se ponovo istakao Lunev.
69. minut:
Sudija Jeger je i u drugom poluvremenu dao igračima minut odmora da se osveže.
66. minut:
Još jednom je Marin pokušao sa distance, ali je lopta ponovo završila pored gola.
63. minut:
Opasno je bilo ponovo pred golom Rusa. Boaći je šutirao, ali je Lunev odbio loptu u korner.
61. minut:
Veliku priliku propustio je Azmun. Izašao je Iranac sam ispred Popovića, ali je golman crveno-belih sjajno intervenisao.
60. minut:
Milan Jevtović je na terenu umesto El Fardu Bena.
52. minut:
Bomba Gobeljića sa ivice šesnaesterca, ali je Lunev još jednom krajnjim naporima uspeo da odbije loptu i sačuva svoju mrežu.
50. minut:
Dobro je prošao Ben po desnoj strani i stavio je na muke Luneva, ali je ovaj uspeo da interveniše.
47. minut:
Kratak prekid dok se ugasi muzika na stadionu.
46. minut:
Počelo je drugo poluvreme, a Radovan Pankov je zamenio Vujadina Savića.
POLUVREME:
Zenit vodi 1:0 posle prvih 45 minuta.
41. minut:
Poništen gol Crvenoj zvezdi! Ivanić je šutirao, Lunev odbio loptu na koju je natrčao Boaći i poslao je u mrežu, ali je napadač iz Gane bio u ofsjadu.
38. minut:
GOL 0:1! Sardar Azmun je doveo Zenit u viđstvo. Prvo je pogodio glavom stativu, a u nastavku je poslao loptu u mrežu Popovića koji ovog puta nije mogao ništa.
35. minut:
Centrirao je Marin sa leve strane, a loptu je na drugoj stativi dočekao Ivanić i uhvatio volej, ali se istakao golman Zenita Lunev.
33. minut:
Marin je gađao sa distance posle soloprodora, ali je lopta koju je Lunev ispratio samo pogledom prošla tik pored stative.
31. minut:
Utakmica ne liči nimalo na prijateljsku. Rovovska borba u Bišofshofenu, u pravom takmičarskom ritmu.
24. minut:
Sudija Jeger je dao igračima minut odmora kako bi se osvežili zbog velike vrućine.
17. minut:
Šutirao je Marin sa ivice kaznenog prostora posle dodavanja petom Bena, ali slabo.
11. minut:
Šutirao je Mirko Ivanić sa distance, lopta je odskočila pred Lunevom, ali ju je ruski golman ipak ukrotio.
7. minut:
Novu priliku imali us Rusi. Posle kornera je glavom šutirao Artem Dzjuba, ali je lopta završila preko prečke.
2. minut:
Gužva u kaznenom prostoru Zenita posle kornera, ali je pokušaj Milunovića izblokiran.
1. minut:
Velika šansa za Zenit posle samo 20-ak sekundi. Napadač Zenita je ušao u šansu, ali je Zoran Popović fenomenalno intervenisao.