NAJTEŽA PROVERA U TURSKOJ: Stanković protiv Ludogoreca otkriva karte za proleće

01.02.2020. 10:56
zvezda
zvezda / Izvor: Srbija Danas

Bugari najjači rival Crvenoj zvezdi u Beleku.

Fudbaleri Crvene zvezde odigraće najteži meč na pripremama u Turskoj protiv bugarskog Ludogoreca od 15 časova po srednjeevropskom vremenu. Za razliku od prethodnih utakmica kada je šef stručnog štaba Dejan Stanković davao priliku igračima da odigraju po 45 minuta, ovog puta to neće biti slučaj, već se očekuje da veću minutažu ukaže igračima na koje će najviše računati na proleće.

VULIĆ O DOLASKU SANOGA: Ne plašim ga se, ali više volim da igram na OVOJ poziciji (VIDEO)

BIRMANČEVIĆ O PROMENI SREDINE: Želim u Zvezdu i nigde više

TRENING MEČ U BELEKU: Fudbaleri Zvezde igrali između sebe, evo koji je rezultat bio

Posle remija sa Vardarom u sredu, Dejan Stanković je najavio da će nekim igračima protiv Ludogoreca povećati minutažu (više pročitajte OVDE), a očekuje se da to budu igrači koji će činiti okosnicu tima u nastavku sezone. Kao glavno pitanje nameće se da li će Deki i protiv Bugara od prvog minuta u vatru ubaciti dva klasična napadača ili će se ipak opredeliti za nešto defanzivniji pristup.

Crvena zvezda je u dosadašnjem delu priprema u Beleku savladala Arku sa 3:2 i odigrala je bez golova protiv Vardara. S obzirom na to da će posle susreta sa Ludogorecom crveno-beli odmeriti snage još sa Celjem, Dunajskom Stredom i Aktobeom, može se očekivati da Stanković upravo protiv Bugara na teren pošalje najjači sastav i tako otkrije karte za nastavak sezone.

zvezda

Ipak, to treba uzeti sa rezervom, jer nikad se na pripremama ne pokazuje baš sve.

Inače, Crvena zvezda je pre godinu dana na istom mestu savladala Ludogorec rezultatom 3:1 golovima El Fardua Bena, Ričmonda Boaćija i Milana Pavkova, a OVDE možete pročitati šta je o revanš meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona u kom su Bugari izbacili crveno-bele pre nekoliko dana rekao tadašnji trener Lude šume Georgi Dermandžijev.

Pogledajte kako izgleda Sofija Milošević, devojka Luke Jovića.

SRBIN MENJA SREDINU: Iz Engleske odlazi u Španiju

BEZOBRAZNI GRK: Iskulirao Jokića, ali to je samo MOTIVISALO Srbina (VIDEO)

DAVAO JE GOLOVE REALU: Bivši reprezentativac Jugoslavije ZAIGRAĆE u trećoj ligi sa 58 godina

PLAKAO JE CEO EL EJ: Ovo je bila NAJEMOTIVNIJA utakmica u istoriji NBA, orilo se Kobi, Kobi....

IZLAZI NOLETU NA CRTU: Dominik ŠUTNUO Srpkinju i RASTUŽIO prelepu Nemicu