11.10.2017. 15:14
Peru
Peru / Izvor: Youtube Printscreen

Nečasne radnje.

Ozbiljna prašina digla se posle poslednjeg kvalifikacionog meča između Perua i Kolumbije. Utakmica je imala veliki značaj za obe selekcije, budući da su gotovo sve reprezentacije, izuzimajući otpisane Venecuelu, Boliviju i Ekvador, figurirale za plasman na Mondijal ili u baraž, osim Brazila koji je posao okončao još u junu. Najzanimljivije je bilo u Limi, duel Perua i Kolumbije je završen remijem (1:1), domaćin je otišao u baraž, a gosti direktno u Rusiju.

SVE SE TRESE: Brutalna poruka ruskih huligana Delijama i Grobarima pred Mondijal! (UZNEMIRUJUĆI VIDEO)

KADAR NEVERA: Partizan igra u Boljevcu, a golman Rtnja ne brani u dresu svog kluba! Nećete verovati šta nosi! (FOTO)

GROM IZ VEDRA NEBA: Crnogorci pokazali sliku kojom dokazuju da je Bogdanović trebalo da igra za njih! (FOTO)

Perunaci su izjednačili došli u 76. minutu i čekali rezultate iz Brazila i Paragvaja. Nejmar i ostali su u drugom poluvremenu odigrali korektno i ostavile prvaka Južne Amerike bez SP, iako im pobeda nije trebala. Ključni detalj susreta Peru - Kolumbija desio se u 85. minutu: umesto Hamesa Rodrigeza na terenu se pojavio Čara.

Ništa ne bi bilo čudno da rezervista Kolumbije nije otrčao do saigrača i javio im da Čile i Paragvaj gube. Priča je počela da se širi terenom u Limi, a Radamel Falkao je snimljen kako sa šakom na ustima razgovara sa štoperom domaćina Kristijanom Ramosom. Defanzivac Peruanaca je klimao glavom i tiho odgovarao, kao da su se brzo sporazumeli.

Odmah posle poslednjeg sudijskog zvižduka, dotrčao je Gerero i pitao šta se dešava na ostalim stadionima, radost zbog velikog uspeha nije mogao da sakrije.