NAVIJAČE BACA U TRANS: Joveljić dvostruki strelac za LA Galaksi (VIDEO)

14.07.2022. 09:54
Dejan Joveljić
Dejan Joveljić / Izvor: Profimedia

San Hoze uspeo da pobedi 3:2.

Bivši fudbaler Crvene zvezde Dejan Joveljić ima u SAD sezonu iz snova pošto ne prestaje da rešeta mreže. Joveljić je postigao dva gola za Los Anđeles Galaksi, ali to nije sprečilo San Hoze da ostvari pobedu sa 3:2.

ŠMEKERSKI ODLAZAK: Pićini se oprostio od Zvezde kao niko do sada, o njegovom potezu će se pričati

NEĆE BITI LAKO: Poznati svi potencijalni rivali Zvezde u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona

NJEGA BAŠ NIKO NIJE OČEKIVAO: Zvezda dovela turbo krilo (VIDEO)

Gosti su iskoristili lošu igru Galaksija u prvom poluvremenu i preko Espinoze iz penala, Ebobisea i Lošeza stekli veliku prednost na velikom odmoru. Ipak, tek što je krenulo drugo poluvreme Joveljić je u 48. minutu uspeo da smanji na 3:1.

San Hoze se nije uspeaničio i mirno hje čuvao prednost, mada je Joveljić u 88. minutu postigao atraktivan gol i smanjio na 3:2, ali nije bilo vremena da Galaksi da dođe makar do remija i ovim porazom je značajno umanjio sebi šanse za plasman u plej-of. Joveljić je ove sezone u MLS ligi postigao osam golova, a 11 u svim takmičenjima.

BONUS VIDEO: Pogledajte scenu sa svadbe Ane Dabović