NE CVETAJU MU RUŽE: Novi poraz Čikaga, Paunović u problemu (FOTO)

28.04.2019. 20:56
Veljko Paunović
Veljko Paunović / Izvor: Profimedia

Nikako da pronađe pobedničku formu.

Srpski trener Veljko Paunović doživeo je četvrti poraz sa Čikagom u MLS ligi, pošto je Montreal Impakt slavio sa 1:0 na svom terenu.

NE PRAŠTA: Ljajić ZATRESAO mrežu! (VIDEO)

BEZ DLAKE NA JEZIKU: Milošević ISKRENO o Luki Joviću! Da li ste znali za ovaj detalj? (FOTO)

MUKAMA REALA NEMA KRAJA: Sezona je loša, a sada se povredio i važan igrač (FOTO)

Domaći tim je do gola odluke stigao u 83. minutu, kada je Braun savladao golmana Austeda - 1:0. Srpski internacionalac Aleksandar Katai odigrao je svih 90 minuta u poraženoj ekipi. Čikago sada zauzima osmo mesto na tabeli Istočne konferencije, sa dve pobede, tri remija i četiri poraza. Sledeću utakmicu igraće protiv Los Anđelesa, taj meč je na programu 5. maja u ''El Eju''.

Pogledajte kako izgleda Edurna Garsija Almagro, devojka španskog golmana Davida de Hee.