Skip to main content
Luka Jović

NEĆE DA UĐE, PA NEĆE: Ovo su promašaji Luke Jovića protiv Valjadolida (VIDEO)

Srećo, gde si?

Real Madrid je savladao imenjaka iz Valjadolida sa 1:0 u četvrtom kolu LA lige, ali bila je ovo još jedna razočaravajuća utakmica bez gola za Luku Jovića.

PARTIZAN PRONAŠAO POJAČANJE: Reprezentativac stiže u Humsku (FOTO)

SPEKTAKL NA TRENINGU ZVEZDE: Deki opalio sa centra, pogledajte gde je ZAVRŠILA RAKETA (VIDEO)

OVO SAMO KOLAROV MOŽE: Pas meseca u režiji Srbina - režirao gol! Pao posle 28 SEKUNDI (VIDEO)

Reprezentativac Srbije dobio je šansu od prvog minuta u tandemu sa Karimom Benzemom, ali nije imao sreće da se upiše u listu strelaca. Jović je propustio tri prilike za gol. Kod prve je mogao bolje da reaguje, ali je u druge dve situacije učinio sve što se može učiniti. Pootovo kod odličnog udarca glavom na početku drugog dela igre. Ali, neće, pa neće….

Da nesreća bude veća Jović je zamenjen u 58. minutu, a njegova zamena na terenu Vinisijus je posle samo sedam minuta provedenih na terenu pogodio mrežu gostiju za trijumf od 1:0.

Danas bi konačno mogla da padne odluka o Jovićevoj sudbini u “kraljevskom klubu”, a posle meča u kojem baš nije imao sreće, verovatno je najbliža opcija da Srbin ode na pozajmicu. Mančester junajted se čini kao najozbiljnija opcija...