NEMA MILOSTI NI PREMA ZEMLJACIMA: Mitrović pogodio protiv Al Fejhe, Stojković ostao nesavladan

29.12.2023. 18:57
Aleksandar Mitrović
Aleksandar Mitrović / Izvor: Reuters

Al Hilal hita ka tituli.

Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović je, u danu u kom je izabran za najboljeg fudbalera Srbije u 2023. godini, postigao novi gol za Al Hilal, u pobedi 2:0 na gostovanju gradaskom rivalu Al Fejhi, u 19. kolu elitne lige Saudijske Arabije. A Ahli sada ima 10 bodova više i utakmicu više od Ronaldovog Al Nasra.

DOK JE SITI IGRAO U LIVERPULU: Lopovi upali u kuću Džeka Griliša (FOTO)Džek Griliš

DOK JE SITI IGRAO U LIVERPULU: Lopovi upali u kuću Džeka Griliša (FOTO)

JOVANOVIĆ ZA SD: Od dolaska u Partizan najveći pritisak mi je bio da NJEGA ne razočaram, pošto je mnogo želeo da me dovede u klub!Aleksandar Jovanović

Potpisao Karlo AnćelotiKarlo Anćeloti

Potpisao Karlo Anćeloti

Al Hilal je poveo golom Alija Al Bulajhija u 86. minutu, a pobedu je krunisao Mitrović u 90+11. minutu sa penala. Mitroviću je ovo bio 17. gol u šampionatu ove sezone, a 10. uzastopna utakmica na kojoj je dao gol. Ceo meč je za Al Hilal odigrao i Sergej Milinković-Savić.

Gol Al Fejhe, koju trenira Vuk Rašović, branio je do povrede Vladimir Stojković, koji je u poluvremenu morao da izađe, dok Milan Pavkov nije bio ni na klupi.