20°C
02.05.2024.
117.1117
109.3684

"FSS DA PRIPAZI NA PONAŠANJE SUDIJA": Nemanja Matić nezadovoljan suđenjem u Superligi Srbije!

07.03.2024. 19:47
Nemanja Matić
Nemanja Matić / Izvor: MN Press

Oglasio se bivši reprezentativac...

Bivši srpski reprezentativac Nemanja Matić, fudbaler Olimpika iz Liona i predsednik Fudbalskog kluba Jedinstvo Ub oglasio se povodom suđenja u srpskom fudbalu.

VESTI IZ CRVENE ZVEDZE: Rasprodata Marakana za 172. večiti derbiVladan Milojević, FK Crvena zvezda

VESTI IZ CRVENE ZVEDZE: Rasprodata Marakana za 172. večiti derbi

TSC posustaje, prečka u 90. minutu spasila Lazetićev timŽarko Lazetić

TSC posustaje, prečka u 90. minutu spasila Lazetićev tim

Milojević se već smeje: Duljaj spreman da ponovi NAJVEĆU GREŠKU Aleksandra StanojevićaDuljaj

Konkretno, u vezi utakmice 23. kola Mozzartbet Prve lige Srbije između njegovog Jedinstva protiv ekipe Mladosti GAT na stadionu "Dragan Džajić" na Ubu.

Meč je završen rezultatom 1:1 i to tako što su gosti iz Novog Sada poveli u 78. minutu preko defanzivca Dubakčića, a domaćin izjednačio u 90. minutu preko Kvaku Karikarija.

Matić se posle utakmice oglasio nezadovoljan suđenjem glavnog sudije, istakavši da njegovi igrači zaslužuju više poštovanja.

- Suđenjem nisam zadovoljan. Naši momci zaslužuju više poštovanja od strane delioca pravde. Ponoviću još jednom, ne tražomo pomoć već samo pošteno suđenje. Fudbalski savez bi morao da pripazi na ponašanje sudija i da zaštiti klubove koji pokušavaju da igraju pošteno i isprave sliku našeg fudbala - poručio je Matić.

Interesantno je da je Jedinstvo Ub jedini tim u Prvoj ligi Srbije kome do sada u sezoni nije sviran penal, a isti je slučaj sa Vrelo sportom u Srpskoj ligi.