23°C
30.04.2024.
117.1117
109.3684

POTEZ KOJI GA JE SKUPO KOŠTAO: Evo zašto je Radonjić zamenjen posle samo 15 minuta (VIDEO)

01.03.2023. 12:06
Nemanja Radonjić
Nemanja Radonjić / Izvor: Profimedia

Razbesneo i Milinković - Savića!

Srpski reprezentativac Nemanja Radonjić doživeo je neprijatnost kao nikad u karijeri. Njega je nakon samo 15 minuta po ulasku u igri u Derbiju dela Mole, trener Torina Ivan Jurić ga je izveo iz igre jer je "kumovao" kod trećeg gola Juventusa. Ispostaviće se kasnije presudnog u pobedi Stare dame (4:2).

ŽESTOK SUKOB U SVLAČIONICI: Hrvat TERA Radonjića iz Torina!

TUGUJE FUDBALSKI SVET: Preminula LEGENEDA Francuske

MURINJO HOĆE DA TUŽI SUDIJU: Emotivan sam, ali nisam lud (VIDEO)

Naime, igrao se 70. minut kada je Radonjićev zadatak bio da brani "pomoćnu igru", ali to nije uradio. Morao je osetno dalji Rikardo Rodriges da izađe na Federika Kjezu, ali nije stigao – usledio je centaršut i trzaj Glejsona Bremera za loptu u mreži Vanje Milinković-Savića.

U tom trenutku Radonjić jedva da se pomerio jedan korak, što je iznerviralo Jurića, ali i našeg golmana. Vanja je odmah pokazivao prstom na glavu, aludirajući na koncentraciju saigrača i iz nacionalnog tima, čiji potez takođe nije mogao da shvati.

Nišlija je odmah napustio teren, što mu se nikako nije svidelo i usledio je sukob sa Jurićem, koji izvesno znači i njegov kraj u Torinu.

Celu situaciju greške i gestikulaciju VMS-a možete da vidite u video prilogu od 2.20:

Srpski fudbaler Nemanja Radonjić oglasio se nakon derbija Torina, tokom kog je odigrao svega 15 minuta, iako je ušao sa klube, pošto je brzo zamenjen.

Radonjić se oglasio na Instagramu posle meča, te je jasno da je poruka koju je izazvana ovim što mu je trener uradio na derbiju protiv Juventusa.

- Veruj u sebe, čak i onda kada niko drugi ne veruje. Bog sve vidi - napisao je Radonjić na Instagramu.

Nemaja
Nemaja

Inače, odnos Jurića i Radonjića u poslednje vreme je daleko od idealnog, a hrvatski trener je nedavno kritikovao Srbina zbog određenih stvari koje mu zamera. Usled ovakvog nastavka cele priče, upitno je kakav će Radonjićev status biti u narednom periodu.

Juventus je u derbiju slavio sa 4:2 na ovom meču, a golove za Staru torinsku damu postigli su Kvadrado, Danilo, Bremer i Rabio, dok se asistencijom za drugi gol istakao i Filip Kostić. Prethodno je Torino dvaput imao prednost usled golova Karama i Sanabrije, dok je Ivan Ilić proveo 90 minuta na terenu i upisao asistenciju. Na drugoj je strani Vlahović igrao 86 minuta, ali bez gola.

Brzonogi krilni fudbaler je ove sezone na 23 utakmice u Seriji A i Kupu Italije upisao četiri gola i dve asistencije.