24°C
29.04.2024.
117.1527
109.2537

NEOBJAŠNJIVA GREŠKA PAVLOVIĆA, A ZATIM KARASKO: Pogledajte kako su Belgijanci za DVA MINUTA matirali Srbiju (VIDEO)

15.11.2023. 21:04
Srbija
Srbija / Izvor: Foto: YoutubePrintscreen/RTS Sport

Presing vršen od prve sekunde...

Fudbalska reprezentacija Srbije od 20.45 igra protiv Belgije prijateljski meč, koji je poslednja priprema Orlova pred utakmicu odluke u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo protiv Bugara u Leskovcu u nedelju 19. novembra od 15 časova. Belgija vodi već od 2. minuta golom Karaska.

(UŽIVO) Belgija - Srbija 1:0! "Orlovi" pali već u drugom minutuFudbalska reprezentacija Srbije

(UŽIVO) Belgija - Srbija 1:0! "Orlovi" pali već u drugom minutu

(SASTAVI) PIKSI PRELOMIO: Vlahović i Samardžić NAPADAJU Belgijance!Dragan Stojković Piksi

(SASTAVI) PIKSI PRELOMIO: Vlahović i Samardžić NAPADAJU Belgijance!

TRAGEDIJA: Preminuo bivši reprezentativac (32), ostavio fudbal pre tri meseca zbog srčanog udara fudbalska lopta

Naime, Pavlović je popustio pod presingom napada domaćina, te je slabo prosledio loptu ka golmanu Rajkoviću.

Golman "Orlova" je loše procenio loptu posle jednog izletanja na ivicu kaznenog prostora, kada je hteo da dođe do nje pre Opende, a onda je rukom odbio pravo na nogu Karaska, koji ovaj poklon nije propustio.

Meč Belgija - Srbija možete pratiti UŽIVO klikom OVDE.