19°C
26.04.2024.
117.1527
109.2537

NEUSPEŠNI CRNO-BELI: Drugi poraz Partizana na pripremama, Mladost slavila iz penala (FOTO)

22.06.2017. 12:49
FK Partizan, Leandro Tavamba
FK Partizan, Leandro Tavamba / Izvor: Foto: Starsport

Šampion Srbije se vraća u Beograd, a u nedelju putuje u Sloveniju.

Fudbaleri Partizana završili su prvi deo priprema na Zlatiboru, ali i zabeležili još jedanj poraz bez postignutog gola. Kao i Zeta pre par dana, Mladost je u Lučanima takođe je savladala crno-bele minimalnim rezultatom 1:0 pogotkom iz penala Ivana Markovića u 53. minutu. Crno-belima sledi povratak u Beograd odakle će u nedelju otputovati u Sloveniju na drugi deo priprema.

BRZO SE SNAŠAO: Bivši igrač Partizana odlazi u Tursku (FOTO)

TAVAMBA: Radim za Partizan, borićemo se opet za DUPLU KRUNU, kao i za Ligu šampiona (VIDEO)

Nije prvo poluvreme obilovalo šansama, a nije ni bilo lako fudbalerima da po veloikoj vrućini ostave bolji utisak. Miroslav Đukić je meč počeo sa postavom Stevanović, Vulićević, Miletić, Ostojić, Ćirković, Jevtović, Everton, Mihajlović, Đuričković, Pantić, Tavamba.Ipak, to nije donelo pozitivan rezultat za crno-brele koji nisu uspeli u prvom poluvremenu da zatresu mrežu Lučanca.

ILIEV NAJAVIO: Evo kad se Leonardo VRAĆA u Srbiju! (FOTO)

FK Partizan, Danilo Pantić
FK Partizan, Danilo Pantić / Izvor: Foto: Starsport

U nastavku je Đukić na teren poslao drugi tim koji su činili Jovičić, Radin, Subić, Bošnjak, Marković, Marjanović, Nišić, Stevanović, Kokir, Ilić, Jovanović. Više uzbuđenja doneo je početak drugog poluvremena, pošto je Mladost dobila penal u 53. minutu kada je golman Partizana Marko Jovičić oborio Obiorea Oditu, a siguran izvođač udarca sa bele tačke bio je Ivan Marković.

SLIKA SVE GOVORI: Leonardo kreće ka Srbiji (FOTO)

Probal isu crno-beli na sve načine da dođu do izjednačenja, ali nisu uspeli da do kraja utakmice savladaju Rosića koji je zamenio Krznarića u drugih 45 minuta. Bio je ovo drugi poraz Partizana na pripremama pošto je prethodno Zeta takođe sa minimalnim rezultatom savladala crno-bele.

PARTIZAN: Stevanović Nemanja, Vulićević, Miletić, Ostojić, Ćirković, Jevtović, Everton, Mihajlović, Đuričković, Pantić, Tawamba. U drugom poluvremenu igrali Jovičić, Radin, Subić, Bošnjak, Marković, Marjanović, Nišić, Stevanović Alen, Kokir, Ilić, Jovanović.

MLADOST: Krznarić,  Šatara,  Milošević Ivan, Andrić, Milošević Bogdan, Pejović, Marinković, Radivojević, Gavrić, Jovanović (od 49. Odita), Trifunović. Igrali su još Rosić, Zečević, Marković, Odita, Gafurov, Pavlović, Sinđić, Saničanin, Terzin, Pešić, Kijevčanin.