NIGERIJAC NEUMOLJIV: Sadik opet POGODIO - LOVA stiže u HUMSKU (VIDEO)

19.04.2021. 22:38
Umar Sadik
Umar Sadik / Izvor: Profimedia

U sjajnoj formi.

Bivši igrač Partizana Umar Sadik ponovo je postigao pogodak. Ovoga puta je fudbaler Alemrije dao gol na meču kod kuće protiv lidera Segunde Espanjola u okviru 35. kola. Pogodio je za vođstvo od 1:0 u 51. minutu, a gosti su izjednačili sedam minuta kasnije.

OVO SE ČEKALO: Đoković prokomentarisao Superligu, Nole rekao svoje o takmičenju koje je šokiralo planetu

ČAROBNO: Nevеrovatan gol Zvezdinog omladinca - magična ŠTIKLA i pirueta! Zlatane, umeš li ovo? (VIDEO)

NISU SVI TUŽNI: Španci ne kriju svoje ZADOVOLJSTVO osnivanjem Superlige

Ovo je Nigerijcu bio 18. gol za Almeriju (16. u prvenstvu). Inače, ako stigne do 20 pogodaka u sezoni, Partizanu od španske ekipe sleduje još 500.000 evra na ranijih 5.000.000 koliko je iznosilo fiksno obeštećenje za transfer.

Identičan bonus biće aktiviran kada Nigerijac odigra 50. utakmicu za španski klub, a ako se Almerija tokom Sadikovog boravka u klubu plasira u Primeru, crno-belima će pripasti dodatnih 3.000.000 evra.