NIJE MU DUGO TREBALO: Joveljić već na debiju POSTIGAO gol za Ajntraht (VIDEO)

11.07.2019. 08:26
Dejan Joveljić
Dejan Joveljić / Izvor: Profimedia

Težak poraz tima iz Frankfurta.

Ajntraht iz Frankfurta pretrpeo je težak poraz na startu priprema za novu sezonu. Polufinalista Lige Evrope izgubio je od šampiona Švajcarske Jang Bojsa sa čak 5:1. Jedini pogodak za nemačku ekipu postigao je mladi reprezentativac Srbije, Dejan Joveljić.

ČEKA SE REVANŠ SA SUDUVOM: Poznate i cene ulaznica za Zvezdinu premijeru na "Rajku Mitiću"

IZ PRVE RUKE: Teodosić odbio MILIONE, Zvezda na potezu! (FOTO)

REMI NIJE SMAK SVETA: Suduva je skoro NEPOBEDIVA kod kuće, evo ko se sve OKLIZNUO u Marijampolju

Doskorašnji napadač Crvene zvezde zaigrao je u drugom poluvremenu i pogodio u 84. minutu na asistenciju Japanca Kamade, dok su u prvom delu igrali Filip Kostić i Mijat Gaćinović.

Golove za švajcarski tim dali su Oro, Ngamaleu, Nsame, Gaudino i Petinjat.

Pogledajte kako izgleda Kadi Sanjia, atletičarka iz Švedske.