NISU GA SLUČAJNO DOVELI: Jović postigao bundesligaški prvenac za Ajntraht (VIDEO)

16.09.2017. 18:52
Luka Jović
Luka Jović / Izvor: MN Press

Meč 4. kola Bundeslige.

Samo 12 minuta bilo je dovoljno Luki Joviću da postigne pogodak na svom debiju u dresu Ajntrahta iz Frankfurta. Mladi srpski reprezentativac ušao je u igru u 67. minutu umesto još jednog Srbina, Mijata Gaćinovića, a ispostavilo se bio je to dobar potez trenera Nike Kovača. Jović je dobro ispratio korner i glavom pogodio u svom prvom nastupu za Ajntraht Frankfurt, u koji je stigao ovog leta iz Benfike. Ipak, srpski napadač samo je ublažio poraz Ajntrahta jer je golovima Maksa i Kajubija prethodno Augzburg stigao do prednosti i meč je završen porazom domaćih 2:1.

HRVATSKI KOMENTATOR PROLUPAO: Poslao Tea u vojsku! (VIDEO)

ŠMEKERSKI POTEZ ZVEZDINOG TRENERA: Nećete verovati šta je uradio zbog Orlova (FOTO)