26°C
28.04.2024.
117.1527
109.2537

TEŠKA OSMICA U GOSTIMA: Njukasl demolirao Šefild, a NIJEDAN igrač nije postigao dva gola

24.09.2023. 20:55
FK Njukasl
FK Njukasl / Izvor: Reuters

Neverovatan rezultat.

Fudbaleri Njukasla pobedili su Šefild junajted kao gosti u meču 6. kola Premijer lige Engleske rezultatom 8:0.

PRVI POGODAK POSLE DVE GODINE: Stevanović postigao golčinu u 89. minutu za POBEDU (VIDEO)

OVO NE VALJA: Veoma zabrinjavajuće vesti za Crvenu zvezdu stižu iz Berna

SERIJA A: Dimarko SRUŠIO Empoli! Inter bez poraza

Ovo je ujedno i najubedljivija pobeda nekog tima ove sezone. "Svrake" sada imaju učinak 3-0-3.

Nije pobeda izražena ovolikom razlikom nešto što se ne dešava tako često, ali je svakako raritet da je osam golova postiglo osam različitih igrača.

Goleadu je otvorio Longstaf u 21. minutu, nastavio Burn u 31, da bi Botman postavio konačan rezultat prvog poluvremena.

U nastavku je na 4:0 povisio je Votson, no ni tada gosti nisu imali nameru da staju, nego su "dodali gas".

Gordon je doneo 5:0 na isteku sata igre, Almiron je takođe pogodio nešto kasnije, da bi Gimaraeš nastavio seriju, za 7:0.

Konačno, strelac osmog gola bio je osmi različiti igrač, Šveđanin Ajzak, koji je i stavio tačku na nesvakidašnju goleadu "Svraka".