NOVI TRIJUMF ĆAVIJA: Barsa pod novim trenerom do važne pobede na gostovanju

27.11.2021. 23:10
Ćavi
Ćavi / Izvor: Reuters

Maksimalan učinak u prvenstvu pod njegovim okriljem.

Fudbaleri Barselone savladali su na gostovanju ekipu Viljareala rezultatom 3:1 u okviru 15. kola španske lige.

RAZGOROPAĐENI TURČIN: Hakan opet pogodio, Inter pobedio i Veneciju (VIDEO)

BUNDESLIGA: Golovi pljuštali širom Nemačke, Srbin pogodio sa pola terena (VIDEO)

DIVNIM GOLOM POSTAO NAJBOLJI STRELAC: Vlahović na 40 metara primio loptu, a onda odradio SAVRŠEN POSAO (VIDEO)

Barsa je prva stigla do vođstva i to u 48. minutu kada se Frenki de Jong najbolje snašao u kaznenom prostoru rivala i zatresao mrežu Rulija.

Žuta podmornica je krenula sa napadima i zasluženo stigla do izjednačenja u 76. minutu posle sjajne akcije koju je golom krunisao Samuel Čukvueze.

Dandžuma je propustio priliku da donese preokret svojoj ekipi, a "kazna" je stigla u 88. minutu.

Ter Štegen je ispucao loptu, defanzivac Viljareala nije reagovao na pravi način i lopta je stigla do Depaja koji je u stilu legendarnog Brazilca Ronalda zaobišao Rulija i pogodio na domišljat način.

Konačan rezultat postavio je Filipe Kutinjo iz penala u četvrtom minutu nadoknade vremena. Bio je ovo drugi trijumf Katalonaca otkad ih u nacionalnom prvenstvu predvodi legenda kluba, Ćavi Ernandez

Katalonci se nalaze na sedmom mestu Primere sa 23 boda, dok je Viljareal 12. sa 16 bodova.