ODLIČNA IGRA ZMAJEVA: Voždovac ostao neporažen protiv Šahtjora

23.01.2020. 18:26
FK Voždovac
FK Voždovac / Izvor: Foto: FK Voždovac
Dobar test.

Fudbaleri Voždovca i Šahtjora iz Karagandija odigrali su nerešen meč (1:1) na pripremama u Antaliji. Kazahstanci su poveli na samom startu utakmice preko Pavela Krivenceva, ali je konačan rezultat postavio Marko Gjorgjevski u uvodnom delu drugog poluvremena.

INTER DOVEO JOŠ JEDNOG IGRAČA IZ ENGLESKE: Konte poželeo i dobio starog poznanika iz Čelsija (FOTO)

PROBLEM ZA JOVIĆA: Real doveo napadača!

SRBIN MENJA KEJNA U TOTENHEMU: Murinjo se DVOUMI između ova dva naša NAPADAČA

Ekipa iz Kazahstana povela je već u trećem minutu utakmice preko Pavela Krivenceva, pa su Zmajevi maltene od starta bili u minusu. Prema tome, fudbaleri Voždovca su u nastavku prvog dela bili bolji rival i imali su inicijativu, a golman tima iz Zaplanjske Marko Trkulja je samo jednom morao da interveniše, dok je njegov kolega na drugom golu imao znatno više posla. Ipak, puleni Radomira Kokovića nisu uspeli da dođu do izjednačenja u prvom delu.

Prvu priliku u drugom delu imao je Šahtjor, ali je Trkulja bio siguran, a u 55. minutu utakmice izjednačenje Voždovcu je doneo Marko Gjorgjevski. Aleksa Janković je uputio sjajan centaršut sa leve strane, a Gjorgijevski je sproveo loptu u mrežu. Do kraja meča Zmajevi su propustili još nekoliko prilika, ali nisu imali sreće da trijumfuju nad Kazahstancima.

Pogledajte kako izgleda poznata ruska navijačica Polina.

KORAK DO TOKIJA: Srbiju jedna POBEDA deli od Olimpijskih igara

Novo lice na treningu Crvene zvezde! (FOTO)

STAO U ODBRANU MIHAJLOVIĆA: Siniša je čovek sa slobodom razmišljanja, ali oni su "demokrate"

SPEKTAKULARAN TRANSFER: Barsa u Premijer ligi PRONAŠLA zamenu za Suareza! Pakleno POJAČANJE stiže na Kamp Nou

IZ SERIJE "A" U SUPERLIGU SRBIJE: Crveno-beli se ne šale! Stigao bivši igrač učesnika Lige šampiona (VIDEO)