ODLIKAŠ: Maestralni Mesi dao PET (5) golova za Argentinu (VIDEO)

06.06.2022. 08:35
Lionel Mesi
Lionel Mesi / Izvor: Profimedia

Do het-trika stigao već u 47. minutu.

Reprezentacija Argentine pobedila je u prijateljskom meču na neutralnom terenu u Španiji, selekciju Estonije sa 5:0 (2:0). Duel je odigran na stadionu El Sadar u Osasuni.

PIKSI BLISTA OD SREĆE: "Davali smo golove jer smo zaslužili" Fizički bilten? Neki igrači TRAŽILI IZMENU

KAO DA JE ROĐEN U ŠUMADIJI: Gledajte kako Piksijev Japanac iz duše peva "Bože pravde" - MILINA JEDNA! (VIDEO)

Slovencima dva puta prodati istu foru - nije lako! Svaka čast, momci, upisao se i Sergej (VIDEO)

Ovaj duel obeležio je neverovatni Lionel Mesi koji je postigao svih pet golova za Gaučose što mu je svakako jedna od najboljih partija u nacionalnom dresu.

Fantastični Mesi je prvi gol postigao iz penala u devetom minutu. Drugi gol postigao je u 45. minutu, a do het- trika stigao već u 47. minutu.

Na 4:0 Mesi je povisio nu 72. minutu, a u 76. minut Argentinac je završio svoj šou program

Mesiju je ovo bilo drugi put u karijeri kako na jednoj utakmici postiže pet golova. Prvi put to je uradio u dresu Barselone protiv Bajer Leverkuzena