ODLUKA PADA U UTORAK: Obradovićevi Orlići MORAJU da pobede, ali ne zavisi sve od njih (FOTO)

25.03.2017. 13:44
Obrad
Obrad / Izvor: MN Press

Samo prvoplasirana selekcija ide na završni turnir.

Omladinska reprezentacija Srbije poražena je u drugom meču elitne runde kvalifikacija za plasman na Evropsko prvenstvo od domaćina turnira, Nemačke - 2:0. Posle pobede u prvom meču protiv Slovačke, izabranici selektora Milana Obradovića pružili su dobru partiju i protiv vršnjaka iz Nemačke, ali jedna neopreznost pred sam kraj prvog dela igre, praktično je presudila ovaj meč. Golove za Elf dali su Ajmen Barkok i Jonas Busam

TRESLA SE ČELIČNA PTICA: Evo kakva je atmosfera bila na povratku iz Gruzije (FOTO)

KOKEZA: Ovakve utakmice mogu biti prelomne (FOTO)

Pokušavali su naši momci da stignu do izjednačenja, ali posle isključenja Mašovića u 72. minutu nije bilo realno da protiv jake selekcije Nemačke ostvare povoljniji rezultat. Igrao se 87. minut kada je rezervista Busam postavio konačan ishod utakmice i praktično odveo Nemce na EP koje se održava u Gruziji.

U utorak, u isto vreme (17 časova) biće odigrane dve poslednje utakmice u grupi. Srbija će igrati protiv Kipra, a Slovačka protiv Nemačke. Iz grupe će se na završni turnir u Gruziji plasirati samo prvoplasirani tim. Nemačka je prva sa šest bodova (gol razlika 4:1), druga je Srbija sa tri (1:2), dok su Kipar i Slovačka bez bodova. Da se plasira u Gruziju, Srbiji je potrebno da se poklopi mnogo toga, ali je to sve u domenu teorije.

KAKVA PROZIVKA: Ovo su Italijani SKANDIRALI Albancima dok su divljali na Siciliji (VIDEO)