ZVEZDA PALA SA KROVA: Midtjiland ubedljivo do četvrtfinala Omladinske Lige šampiona (VIDEO)

04.03.2020. 15:50 21:21
Omladinci FK Crvena zvezda
Omladinci FK Crvena zvezda / Izvor: MN Press
Crveno-belima nedostajala sreća, ali i kvalitetnija partija.

Omladinci Crvene zvezde nisu uspeli da se plasiraju u četvrtfinale Lige šampiona za mlade. Crveno-beli su na stadionu Fudbalskog kluba Voždovac poraženi od danskog Midtjilanda sa ubedljivih 3:0 i tako su završili svoju evropsku priču za ovu sezonu.

Pobedu Dancima doneli su Nikolas Martin Madsen golom iz penala u završnici prvog poluvremena i kapiten Oliver Jensen koji je sa dva pogotka stavio tačku na meč u nastavku.

FANTASTIČNA ZABAVA KOJA DONOSI NOVAC! U Srbiji se pojavila nova igra uz koju ljudi ne samo da uživaju već i zarađuju!

SD CRVENA ZVEZDA NAGRADILA NAJBOLJE: Fudbaleri bez konkurencije! Liga šampiona UPISANA za istoriju (VIDEO)

GLAVOBOLJA ZA ZVEZDU: Stanković ostao bez standardnog prvotimca!

Uživo dešavanja sa stadiona u Zaplanjskoj možete pratiti iz minuta u minut na portalu Srbija Danas.

KRAJ!
Crvena zvezda je poražena rezultatom 3:0, a Midtjiland se plasirao u četvrtfinale.
84. minut:
Lazetić je zamenio kapitena Burmaza.
83. minut:
Babić je pogodio stativu.
78. minut:
Bačanin je zamenio Radulovića.
74. minut:
GOL 0:3! Jensen je još jednom savladao Katića.
73. minut:
Babić je pogodio spoljni deo mreže.
70. minut:
Veliku šansu propustio je Hansen.
69. minut:
Žuti karton je dobio Aleksandar Lukić zbog faula, a potom je javno opomenut i Burmaz u gužvi koja je nastala.
67. minut:
Miletić je zamenio Novakovića.
66. minut:
GOL 0:2! Oliver Jensen je udvostručio prednost Midtjelanda posle sjajnog dodavanja Simsira.
56. minut:
Novi pokušaj Burmaza sa leve strane, ali je ipak izblokiran i Crvena zvezd aje dobila samo korner. Posle udarca iz ugla crveno-beli nisu imali priliku da ugroze gol gostiju.
46. minut:
Utakmca je nastavljena, a prvu izmenu napravio je Slavoljub Đorđević koji je u igru poslao Njamculovića umesto Piplice.
POLUVREME:
Danci vode rezultatom 1:0, a jedini pogodak u prvom delu postigao je Madsen iz penala u 43. minutu.
43. minut:
GOL 0:1! Midtjeland vodi pogotkom Madsena iz penala.
42. minut:
Penal za Dance! Lukić je faulirao Simsira, a sudija Faruđa Kan je pokazao na belu tačku.
39. minut:
Jensen je pokušao da ugrozi Katića, ali je lopta prošla pored stative.
30. minut:
Prava takmičarska utakmica na Krovu, pa usled toga i nema šansi.
19. minut:
Žuti karton dobio je štoper Danaca Anker zbog faula nad Babićem.
17. minut:
Šutirao je Burmaz po drugi put, ali sada mu se isprečio golman Torsen.
10. minut:
Crvena zvezda ima inicijativu u uvodnom delu meča, ali nije uspela da napravi konkretnu priliku, već je jedini pokušaj bio delo Borisava Burmaza, ali je lopta završila preko gola.