ORLIĆIMA SASEČENA KRILA: Nemačka ubedljiva u Izraelu

12.12.2017. 22:38
Perica Ognjenović
Perica Ognjenović / Izvor: MN Press

Drugi poraz Srbije.

Mlađa omladinska reprezentacija Srbije ubedljivo je poražena u drugom meču turnira u Izraelu od vršnjaka iz Nemačke sa 5:0 (2:0). Nemci su došli do prednosti u ranoj fazi meča,a onda u finišu prvog dela, odnosno u uvodnim minutima nastavka postigli još tri gola i tako ostvarili ubedljivu pobedu. Strelci golova za Nemačlku bili su Herman u 14, 48. i 50 minutu, Hotman u 42. i Sterlin u 87. minutu.

ŠTA SE DEŠAVALO U SVLAČIONICI: Murinjo i svi učesnici u incidentu pod istragom (FOTO)

SKANDAL NA POMOLU: Lacio preti istupanjem iz Serije A (FOTO)

U prvom meču tradicionalnog turnira ova generacija igrača Srbije (momci rođeni 2000.) predvođena selektorom Pericom Ognjenovićem izgubila je od domaćina minimalnim rezultatom. Ovo su bile pripremne utakmice za prvi krug kvalifikacija za plasman na Evropsko prvenstvo koje za nas počinju u novembru iduće godine, domaćin turnira biće Severna Irska, a rivali još Poljska i Kazahstan.

DA PUKNEŠ OD SMEHA: Maradona dobio statuu u Indiji, koja – ne liči na njega (VIDEO+FOTO)

Reprezentacija Srbije igrala je u sastavu Gordić, Kostić, Šehović, Janković, Marković, Pavlović, Gavrić, Đerlek, Ilić, Tedić, Bosić, a u igru su ušli još Radotić, Jović, Vujić, Terzić, Milijašević, Nešković, Lukić, Vidosavljević.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.