12°C
26.04.2024.
117.1627
109.3752

OVO ĆE ZANIMATI DELIJE: Majstorija Kejna, pa VAR koji je prelomio utakmicu (VIDEO)

21.09.2019. 15:28
FK Totenhem
FK Totenhem / Izvor: Reuters
Totenhem gostovao Lesteru.

Crvena zvezda se u grupi B Lige šampiona nalazi sa Bajernom, Totenhemom i Olimpijakosom, pa navijači crveno-belih pomno prate šta njihovi rivali rade ove sezone u domaćim šampionatima. Totenhem je u šestom kolu Premijer lige poražen na gostovanju Lesteru posle preokreta rezultatom 2:1, a pri vođstvu Pevaca je sudija uz pomoć VAR tehnologije pulenima Maurisija Poketina poništio za 2:0.

Totenhem i Crvena zvezda će se u Ligi šampiona sastati u trećem i četvrtom kolu. Prvi međusobni meč će odigrati u Londonu 22. oktobra, a utakmica na stadionu "Rajko Mitić" zakazana je za 6. novembar.

MILOJEVIĆ NAJAVIO DERBI: O Rodiću, "mukama" sa strancima, Pavkovu i Boaćiju, Partizanu...

MILOŠEVIĆ: Moramo da ostanemo u igri za titulu

ZDJELAR PRED MEČ SA ZVEZDOM: Psihički težak momenat za nas! Nedostaje nam jedna stvar

Totenhem je u vođstvo doveo Hari Kejn koji se fenomenalno snašao u, činilo se, bezazlenoj situaciji u 29. minutu.

Prednost Pevaca je udvostručio Serž Orije u 65. minutu, ali je sudija Pol Tirni uz pomoć VAR tehnologije poništio pogodak, jer je u jednom trenutku akcije Son bio u ofsajdu.

Rezultat je četiri minuta kasnije poravnao Rikardo Pereira koji je sjajno ispratio akciju svojih saigrača.

Preokret i pobedu Lisicama doneo je Džejms Medison u 85. minutu susreta preciznim udarcem sa distance.

Pogledajte kako izgleda Ebi Klensi, supruga Pitera Krauča.