OVO NIJE MOGAO NI DA SANJA: Jovetić u poslednjim trenucima rasplakao navijače Reala (VIDEO)

15.01.2017. 22:55
FK Sevilja
FK Sevilja / Izvor: Reuters

Ovo je drugi gol crnogorskog reprezentativca u dresu Sevilje.

Bolji početak u španskom prvenstvu Stevan Jovetić nije mogao da poželi. Posle postignutog gola za Sevilju u meču protiv Real Madrida u Kupu kralja (više pročitajte OVDE), sada je usledio još jedan gol, ali u prvenstvu. Nekadašnji fudbaler Partizana je u drugom minutu sudijske nadoknade utakmice 18. kola La Lige doneo pobedu svom timu, odnosno postavio konačan rezultat - 2:1.

KAD JE IBRA DAO GOL: Legenda Junajteda napravila TOTALNI HAOS (VIDEO)

Crnogorski reprezentativac briljira u novom klubu, stoga će ga navijači madridskog Reala zapamtiti. Iako je u prvom meču pokazao svoje atribute, on je drugi meč dočekao kao rezerva, pošto je ušao u igru u 68. minutu.

I ON VREDI VIŠE OD 100 MILIONA: Kakvu je GLUPOST napravio Pogba (VIDEO)

Kraljevski klub je vodio golom Ronalda iz penala, ali je grešku u 85. minutu načinio Serhio Ramos i postigao autogol. Taman kad se očekivalo da će podeliti bodove, u 92. minutu Jovetić je doneo maksimalan plen svojoj ekipi.

Trenutno na tabeli La Lige vodi Real sa 40 bodova iz 17 utakmica, a slede ga Sevilja sa 39 iz 18 mečeva. Zatim slede Barselona sa 38, Atletiko Madrid sa 34, Viljareal sa 31... Po 17 utakmica, osim Reala odigrali su i Real Sosijedad, Malaga i Valensija.