26.04.2024.
117.1627
109.3752

"KAKO DRUGAČIJE NEGO IZ PENALA?!" Bes kod crno-belih, NE MIRE SE sa remijem! Nemirno na Tviteru

18.10.2020. 19:19
Partizan - Crvena zvezda
Partizan - Crvena zvezda / Izvor: FOTO: Srbija Danas/MNpress
Veliko nezadovoljstvo.

Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde odigrali su nerešeno 1:1 u utakmice 11. kola Superlige Srbije.

VIDITE SNIMAK STARTA! A I PRE TOGA SPORNA SITUACIJA: Zvezda iz penala izjednačila! Katai pojurio ka centru (VIDEO)

NAVIJAČI PARTIZANA OSTAVILI TRANSPARENT: Vidite šta su crno-beli poručili igračima (FOTO)

FRKA NA POLUVREMENU: Klinč na centru, Stanojević smirivao situaciju (VIDEO)

U 163. susretu beogradskih velikana bilo je dosta uzbuđenja i spornih momenata, a strelci na stadionu u Humskoj bili su Filip Stevanovic u 6. minutu i Aleksandar Katai iz penala u 75. minutu.

Navijači Partizana su dali svoje mišljenje na Tviteru nakon i u toku meča, uglavnom vlada nezadovoljstvo zbog jedanaesterca za Crvenu zvezdu koji zaista i jeste veoma diskutabilan.

"Grobari" nisu štedeli ni svoje igrače i trenera, smatraju da je ova ekipa prilično limitirana, kao i da je Aleksandar Stanojević možda mogao da bolje spremi meč i dobije ga.